Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 10.10.2019 14:47
  • Son Güncelleme: 10.10.2019 14:47

personel alımı 2019 başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Alımlar hangi kadrolara?

tarafından geçtiğimiz günlerde 785 personel alımı yapılacağı duyurulmuş, 25 Eylül'da başvuru süreci başlamıştı. 9 Ekim'de sonra eren başvuruların ardından adaylar sonuçları beklemeye başladı. Peki, 2019 başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Başvurular tamamlandı! Sonuçlar...

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın taşra teşkilatında görevlendirilmek üzre toplam 785 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 25 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. Şimdi ise sıra sonuçlarda. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı 2019 başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Kültür ve Turizm Bakanlığı hangi kadrolara alım yapacak? İşte o konu hakkında detaylar...

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Başvurular 25 Eylül 2019 - 09 Ekim 2019 tarihleri arasında alındı. Sınava katılmak isteyen adaylar, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın www.kulturturizm.gov.tr internet adresi üzerinden başvurularını tamamladı. Ancak başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil.

Hangi kadrolara alım yapılacak? Detaylar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.