Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 09.10.2019 13:24
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 13:26

sınav sonuçları 2019! Sertifika sorgulama!

.org.tr: 9 Ekim bugün açıklanacak. Adaylar SEGEM sınav sonuçlarını büyük bir heyecanla bekliyor. Sınavda, 100 üzerinden en az 60 alan her aday, sertifika almaya hak kazanacaktır. Sınav sonuçları SEGEM nin “Sınav Sonuçları” bölümünden açıklanacaktır. Sigortacılık Eğitim Merkezi, 3/6/2007 tarihli ve 5684 sayılı Sigortacılık Kanunu'nun 31 inci maddesinde belirtilen faaliyetleri gerçekleştirmek üzere, Kanunun 24 üncü maddesinin 10 uncu fıkrasına göre Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği bünyesinde tüzel kişiliği haiz olarak kurulan bir meslek kuruluşudur.

SEGEM sınav sonuçları 2019! Sertifika sorgulama!

segem.org.tr: SEGEM sınav sonuçları! SEGEM Teknik Personel Yeterlilik Sınavı sonuçları büyük bir heyecanla bekliyor. 28 Eylül'de gerçekleştirilen sınavdan 100 üzerinden en az 60 alan her aday, sertifika almaya hak kazanacak. Peki SEGEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Merak edilen detaylar haberimizde... SEGEM sınav sonuçları 9 Ekim Çarşamba günü açıklanacak. Yapılan açıklamada şöyle denildi: "T.C Kimlik Numaranızı yazıp Kod Gönder butonuna basınız. Mail adresinize gelen kodu girerek Sorgula butonuna basınız. Hotmail, Gmail, Yahoo gibi genel email adreslerine sahip adayların Önemsiz, SPAM gibi klasörleri de kontrol etmesini rica ederiz."

HABERİN DETAYLARI İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.