Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 04.10.2019 21:08
  • Son Güncelleme: 04.10.2019 21:12

2019 MSB personel alım ilanları: KKK, DKK, HKK uzman erbaş, astsubay, subay güncel ilanları nelerdir?

Milli Savunma Bakanlığı tarafından her yıl çeşitli dönemler aralığında personel alımları yapılıyor. Alımlar sözleşmeli er, uzman erbaş, astsubay ve subay kadrolarına yapılıyor. nı yakından takip eden pek çok kişi Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na personel alımı yapılacak mı sorusuna yanıt arıyor. İşte MSB tarafından yayımlanan son ilanlar ve detayları...

MSB güncel personel alım ilanları nelerdir?

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan güncel personel temin ilanları yakından takip ediliyor. Bakanlık tarafından yapılacak olan alımlar hayalindeki mesleği icra etmek isteyenlerin gündeminde yer alırken son yayımlanan ilanlar merak konusu oldu. İşte KKK, DKK, HKK uzman erbaş, astsubay, subay alımına dair detaylar...

GÜNCEL MSB İLANLARI NELERDİR?

Muvazzaf subay alımı yapılacak. Adaylar ön başvurularını 07 Ekim 2019 (saat 23.59'a kadar) tarihine kadar, https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak çevrimiçi (online) olarak yapacaklardır. Şahsen, posta kanalı ile, dilekçe ile veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar https://personeltemin.msb.gov.tr sitesine girdikten sonra E-devlet şifresi ile başvuru ekranını açacaktır. Ardından başvuru sihirbazı ile ilerleyerek tüm adımları tamamladıktan sonra Tercih Yap ekranına yönlendirilecek buradan ilgili Alımı tıklayarak tercih yapacaktır. Tercih işlemini tamamladıktan sonra "Tercihlerimi Göster" butonuna tıklayarak tercihlerini kontrol edecektir. Tercihlerim sayfasında yer alan tercihler adayın kayıtlı tercihleri olup ayrıca bir kaydetme işlemi yapmayacaktır. Adayların TC Kimlik Numaraları Aday Numarası olarak kullanılacaktır. Başvurunun tamamlanmasını müteakip bütün işlemlerde TC Kimlik Numarası kullanılacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.