Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 04.10.2019 02:21
  • Son Güncelleme: 04.10.2019 02:23

2019 uzman onbaşı ve çavuş alımı ne zaman yapılacak? JGK genel başvuru şartları nelerdir?

Hayalindeki mesleği icra etmek isteyen yüz binlerce vatandaş özellikle Genel Komutanlığı tarafından yayımlanacak personel alım ilanlarını yakından takip ediyor. Bu kapsamda en çok merak edilen alımlar arasında alımları bulunuyor. Peki, 2019 yılı Jandarma uzman onbaşı ve çavuş alımı ne zaman yapılacak? JGK genel başvuru şartları nelerdir?

Jandarma uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) uzman erbaş alımı için heyecanlı bekleyiş devam ederken gözler alımlar için yapılacak açıklamaya çevrildi. Son olarak Jandarma tarafından yapılan duyurularla Jandarma uzman erbaş 2. ve 3. grup alımları tamamlandı. 4. grup alımları için duyuru beklenirken aynı zamanda Jandarma uzman onbaşı ve çavuş alımı ne zaman yapılacak sorusu da yanıt bekliyor. Peki, Jandarma uzman erbaş alımı genel şartları nelerdir? İşte adaylarda aranan şartlar...

JANDARMA UZMAN ERBAŞ ALIMI NE ZAMAN?

Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları kurumun resmi internet sitesi üzerinden alınıyor. Açılan son ilanda başvurular 19 Mart ve 4 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Yeni alımların hangi tarihte yapılacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.