Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.09.2019 18:55
  • Son Güncelleme: 19.09.2019 18:55

OGM personel memur alımı için son günler yaklaştı! Başvuru nasıl yapılır, şartları nelerdir?

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları 12 Eylül tarihinde başladı. Başvuruların başladığı günden bu yana kurumda görev almak isteyenler başvuruları hakkında araştırma yapıyor. Bin 150 orman mühendisi, 2 bin 700 orman muhafaza memuru, şoför gibi pozisyonlarda görev yapmak üzere bin 146 sözleşmeli personel ile toplam 4 bin 996 personel alımı için heyecan sürüyor. OGM personel alımı için son günler yaklaştı. Peki, OGM personel memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

OGM personel memur alımı için son günler yaklaştı! Başvuru nasıl yapılır, şartları nelerdir?

Orman Genel Müdürlüğü tarafından istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. 12 Eylül itibariyle OGM personel alımı başvurularının başlamasının ardından ilana başvuruda bulunacak olan adaylar konu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, OGM personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte adaylarda aranan o şartlar...

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Orman Genel Müdürlüğü (OGM), sözleşmeli personel olarak istihdam edeceği adaylar için 12.09.2019-23.09.2019 tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresinden başvuruları alacak. Başvurular, E-Devlet şifresi ile alınabilecek.

BAŞVURULAR NE ZAMAN BİTİYOR?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru şartlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.