Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.09.2019 07:37
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 07:37

açıklandı mı? MEB 2019 nasıl öğrenilir?

, günün en çok aranılanları arasında yer alıyor. MEB'e bağlı eğitim kurumlarında ücretli öğretmen olarak görev almak isteyen adaylar 6 Eylül'e kada başvurularını tamamladılar. Peki, ? MEB 2019 nasıl öğrenilir?

Ücretli öğretmenlik sonuçları açıklandı mı?

Ücretli öğretmenlik başvuru sonuçları heyecanla bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2019 yılı ücretli öğretmenlik başvuruları 29 Ağustos - 6 Eylül tarihleri arasında e-Devlet sistemi üzerinden alındı. Şimdi ise sıra sonuçlarda. Sonuçları heyecanla bekleyen adaylar, gelecek müjdeli habere kilitlendi. Peki, ücretli öğretmenlik sonuçları açıklandı mı? MEB 2019 ücretli öğretmenlik başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Sonuçlar henüz açıklanmadı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 29 Ağustos - 6 Eylül 2019 tarihleri arasında başvurusu alınan ücretli öğretmenlik sonuçlarının kısa sürede erişime açılması bekleniyor.

Sonuçlar açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak. Adaylar sonuçlarına MEB'in resmi internet adresi üzerinden ulaşabilecekler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.