Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 16.09.2019 13:59
  • Son Güncelleme: 17.09.2019 06:42

başvuru şartları açıklandı! 2019 25. Dönem , nasıl yapılır?

25. Dönem kapsamında yapılacak. 500 kadın öğrenci alımı yapılacağını duyuran Polis Akademisi, yayınladığı duyuru ile birlikte başvuru şartları ve başvuru tarihini de açıkladı. Başvuru yapacak adaylardan en az lise mezunu şartı aranacak. Peki, başvurular ne zaman başlayacak? neler?

POMEM PÖH alımı başvuru şartları açıklandı!

25. Dönem POMEM PÖH alımı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Polis Akademisi'ne bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 25. Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere 500 kadın öğrenci alımı için şartlar açıklandı. Başvuru süreci için geri sayım başlarken, ilana başvuru yapacak adaylar konu ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, 25. Dönem POMEM PÖH alımı başvurular ne zaman başlayacak? Kadın PÖH alımı başvuru şartları neler? İşte ayrıntılar...

KADIN PÖH ALIMI BAŞVURU NE ZAMAN, NASIL YAPILIR?

Polis Akademisi'nden yapılan açıklamaya göre, başvurular 17-27 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Adaylar, http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak ön başvurularını yapabilecekler.

Söz konusu alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden (www.pa.edu.tr) ilan edilecek.

Şartlar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.