Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 10.09.2019 11:13
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 11:13

83. Dönem açıklandı mı? 2019 ÖGG sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

83. Dönem için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 83. Dönem sınavı 25 Ağustos'ta gerçekleştirilmişti. Sınava katılan adaylar, Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nın resmi internet adresine akın ediyor. Peki, açıklandı mı? 2019 ÖGG sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı?

83. Dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 25 Ağustos'ta uygulanan 83. Dönem Özel Güvenlik Görevlisi sınavının sonuçları için geri sayım başladı. Son zamanların en çok ilgi gören meslekleri arasında yer alan Özel Güvenlik için alımlar devam ediyor. Peki, 83. Dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? 2019 Özel Güvenlik sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

83. DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

25 Ağustos'ta gerçekleştirilen 83. Dönem Özel Güvenlik sınavının sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçların kısa sürede erişime açılması bekleniyor.

Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Sınav sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nın resmi internet adresi üzerinden açıklanacak. Sınava katılan adaylar, sonuçlarını sol sekmede yer alan "Sınav İşlemleri" altında "Sonuçlar" sekmesinden sorgulayabilecekler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.