Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 29.08.2019 10:21
  • Son Güncelleme: 29.08.2019 10:21

tarihi belli oldu! 2019 Orman Genel Müdürlüğü başvuru tarihi ne zaman?

yapacak. Geçtiğimiz aylarda duyurulan personel alımına büyük bir ilgi gösterilmişti. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuruların ne zaman yapılacağını araştırıyordu. Müjdeli haber Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan geldi. Peki, Orman Genel Müdürlüğü 5 bin personel alımı başvuru tarihi ne zaman? Başvuru şartları neler?

Merakla bekleniyordu! Tarih belli oldu...

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü'nün (OGM) taşra birimlerinde istihdam edilmek üzere, bin 150 orman mühendisi, 2 bin 700 orman muhafaza memuru, şoför gibi pozisyonlarda görev yapmak üzere bin 146 sözleşmeli personel ile toplam 4 bin 996 personel alınacak. Peki, Orman Genel Müdürlüğü personel alımı başvuru tarihi ne zaman? OGM personel alımı şartları neler? İşte konu ile ilgili tüm detaylar...

OGM PERSONEL ALIMI BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan kılavuzda yer alan bilgiye göre, adaylar başvurularını 24 Eylül - 7 Ekim 2019 tarihleri arasında alınacak. Adaylar başvurularını e-devlet şifreleriyle sisteme giriş yaparak gerçekleştirebilecekler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.