Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 27.08.2019 09:14
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 10:42

Jandarma asayiş komando uzman erbaş alımı ne zaman?

Jandarma personel alımlarıyla ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Bu bağlamda ı başvuruları kurumun resmi internet sitesi üzerinden alınıyor. Açılan son ilanda başvurular 19 Mart ve 4 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi.

Jandarma personel alımı başvuru şartları nedir?

Jandarma personel temin sayfası: 2019 Jandarma uzman onbaşı, uzman çavuş ve subay alımı başvuru şartları! Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları kurumun resmi internet sitesi üzerinden alınıyor. Açılan son ilanda başvurular 19 Mart ve 4 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Şu anda güncel başvuru bulunmuyor. Haberimiz içerisinden güncel açıklamaları takip edebilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.