Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 23.08.2019 23:45
  • Son Güncelleme: 24.08.2019 02:03

Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? Uzman onbaşı ve uzman çavuş olma şartları nelerdir?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılacak olan uzman erbaş alımı süreçlerine dair detaylar pek çok vatandaş tarafından merak ediliyor. Bu nedenle merakla araştırılan sorular arasında KKK uzman onbaşı ve uzman çavuş alımı ne zaman yapılacak sorusu yer alıyor. Peki, konu hakkında Kara Kuvvetleri Komutanlığı'ndan açıklama yapıldı mı?

Uzman erbaş olma şartları nelerdir?

Türk Silahlı Kuvvetlerinde vazife almak isteyen yüz binlerce vatandaş Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılacak duyuruları yakından takip ediyor. Hayalindeki mesleği icra etmek isteyenler Uzman erbaş olma şartları nelerdir sorusuna yanıt arıyor. Peki, KKK uzman çavuş alımı ne zaman yapılacak? Komutanlıktan uzman erbaş alımına ilişkin açıklama yapıldı mı? İşte son gelişmeler...

GÜNCEL UZMAN ERBAŞ İLANLARI VAR MI?

Son olarak Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları 31 Mayıs tarihine kadar alınmıştı. Bu yıl içinde yapılacak personel alımıyla ilgili henüz açıklama yapılmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.