Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.08.2019 19:34
  • Son Güncelleme: 17.08.2019 20:56

ne zaman yapılacak? 2019 başvuru şartları açıklandı mı?

ne zaman yapılacak sorusu hayalinde mesleği icra etmek isteyen pek çok kişi tarafından merakla araştırılıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada polis alımları için, "Eylül ayında önümüzdeki süreçte alacağız" şeklinde konuşmuştu. Peki, alımı ne zaman, hangi tarihte yapılacak? 2019 POMEM başvuru şartları nelerdir?

POMEM alımı ne zaman, hangi tarihte yapılacak? 2019 POMEM başvuru şartları nelerdir?

POMEM alımı ne zaman, hangi tarihte yapılacak? Polis olmak isteyen yüz binlerce kişi internette POMEM alımları hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Bu konuda yapılacak açıklamalar ise yakından takip ediliyor. POMEM alımı ne zaman yapılacak sorusu bu nedenle çok araştırılan soruların başında bulunuyor. Peki, POMEM alımı başvuru şartları nelerdir? İşte son bilgiler...

25. DÖNEM POMEM POLİS ALIMI NE ZAMAN?

25. dönem POMEM alımlarının ne zaman yapılacağı henüz belli olmadı. Ancak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 25. dönem POMEM'de 10 bin polis alımı yapılacağını belirtti. Ayrıca Eylül ayınında 10 bin polis alımı ilanının yayımlanması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.