Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.07.2019 15:21
  • Son Güncelleme: 17.07.2019 15:21

EGM'den müjdeli haber geldi! 82. Dönem Özel Güvenlik (ÖGG) sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik Görevlisi sınavı 30 Haziran'da gerçekleştirildi. Son zamanların en çok ilgi duyulan meslekleri arasında yer alan Özel Güvenlik Görevlisi alımı için her sene belirli dönemlerde sınavlar yapılıyor. Bu sene 82. Dönem sınavına katılan adaylar sonuçlara kilitlendi. Peki, 82. Dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG sonuçları nasıl öğrenilir?

82. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

82. Özel Güvenlik sınav sonuçları için geri sayım başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 30 Haziran'da gerçekleştirilen 82. Özel Güvenlik Görevlisi sınavının ardından sonuçlar için heyecanlı bekleyiş başladı. Özel Güvenlik mesleğini icra etmek isteyen adaylar gözlerini bakanlıktan gelecek müjdeli habere çevirdi. Peki, 82. Dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG sonuçları nasıl öğrenilir? İşte konu ile ilgili detaylar...

82. DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı takvime göre, Özel Güvenlik Görevlisi 82. Temel Eğitim ve 58. Yenileme Eğitimi Sınavı'nın sonuçları 19 Temmuz 2019 tarihinde açıklanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.