Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 15.07.2019 22:17
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 22:17

başvuruları ne zaman? Başvuru şartları nelerdir?

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'ne (CTE) 6 bin 743 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar ne zaman yapılacak sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Peki, nelerdir? İşte Adalet Bakanlığı CTE personel alımı başvuru şartları...

Adalet Bakanlığı CTE personel alımı başvuruları ne zaman?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) personel alımı başvuruları 1 Temmuz tarihinde başlamıştı. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar şimdi başvuru tarihlerini araştırıyor. Adalet Bakanlığı personel alım başvuru sürecinde sona gelindi. Peki, Adalet Bakanlığı CTE personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte Adalet Bakanlığı CTE personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte başvuru şartları...

BAŞVURULAR NE ZAMAN BİTİYOR?

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, başvuruların 1 Temmuz-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.