Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.07.2019 19:32
  • Son Güncelleme: 14.07.2019 19:32

ne zaman yapılacak? Başvuru nasıl yapılır, şartları nelerdir?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na uzman erbaş alımı yapılacağı açıklandı. ilanının yayımlanmasıyla birlikte başvuruda bulunmak isteyenler DKK uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, ? nelerdir?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı ilanı yayımlandı. İlanın yayımlanmasıyla birlikte gözler başvuru sürecine çevrildi. Başvuruda bulunacak vatandaşlar şimdi "DKK uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır?" ve "DKK uzman erbaş alımı başvuru şartları nelerdir?" sorularına yanıt arıyor. İşte DKK uzman erbaş alımı başvuru şartları...

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Adaylar başvuru ekranına e-Devlet üzerinden giriş yaptıktan sonra başvuru sihirbazı üzerinden ilerleyerek bilgilerim kısmından eğitim, iletişim, askerlik ve diğer istenen bilgileri mutlaka dolduracak ardından tercih ekranına otomatik olarak yönlendirilecektir. Adayların çevrimiçi (online) başvuru ekranını doldurmalarını müteakip adayların başvuruları T.C.Kimlik numaraları ile başvuru merkezinde kayıt altına alınacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylara, faaliyet takviminde belirtilen tarihte internet üzerinden seçim aşamalarına katılmaları için çağrı yapılacaktır. Adayın internet üzerinden başvuru durumunu takip ederek yapacağı işlemleri öğrenmesi kendi sorumluluğundadır. Adaylar eğitim bilgisi alanında eğitim bilgisi ekle butonuna bastıktan sonra eğitim bilgilerini dikkatlice girmelidir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.