Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 03.07.2019 00:53
  • Son Güncelleme: 03.07.2019 01:55

ne zaman? CTE personel alımı başvuru şartları neler?

Adalet Bakanlığı tarafından Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) 6 bin 743 personel alımı yapılacak. Şimdi başvuruda bulunmak isteyenler ne zaman yapılacak sorusuna yanıt aranıyor. Peki, CTE personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) personel alımı şartları...

Adalet Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) 6 bin 743 personel alımı başvuruları başladı. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar Adalet Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak sorusuna yanıt arıyor. İşte Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru şartları...

ADALET BAKANLIĞI 6 BİN 743 PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, başvuruların 1 Temmuz-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.