Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.06.2019 01:06
  • Son Güncelleme: 18.06.2019 01:08

yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

TÜBİTAK birimlerinde görev yapmak üzere 21 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Şimdi birçok kişi yapılacak sorusuna yanıt arıyor. Peki, nelerdir? İşte personel alımına ilişkin detaylar...

TÜBİTAK 21 personel alımı yapacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, 21 personel alımı yapılacağı belirtildi. Bu nedenle şimdi vatandaşlar yapılacak sorusuna yanıt arıyor. Peki, başvuru şartları nelerdir?

TÜBİTAK 21 PERSONEL ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, Marmara Araştırma Merkezine (MAM) bağlı İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı ile Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere mühendis ve Ar-Ge personeli alınacak.

Toplam 21 personel alımını kapsayan ilan için son başvuru tarihi 8 Temmuz olarak belirlendi.

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1 kişilik lisans bölümü Mühendis personel alımı için; Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak gerekiyor.

20 kişilik önlisans bölümü Ar-Ge personeli (Teknisyen) personel alımı için; Ön Lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Metalürji, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.