Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 13.06.2019 23:53
  • Son Güncelleme: 14.06.2019 18:55

2019 nereden ve ne zaman açıklanacak? msb.gov.tr MSÜ tercihleri açıklandı mı?

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınav sonuçlarının ardından adaylar tercihler işlemlerini tamamlamıştı. Adaylar gözlerini şimdi na çevirdi. Binlerce aday şimdi merakla tercih sonuçlarını bekliyor. Peki, MSÜ tercih sonuçları sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte MSÜ tercih sonuçlarına dair detaylar...

MSÜ tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor

MSÜ tercih sonuçları şimdi binlerce aday tarafından merak konusu oldu. Tercih işlemlerini tamamlayan adaylar şimdi tercih sonuçlarını büyük bir heyecanla bekliyor. "2019 MSÜ tercih sonuçları nereden ve ne zaman açıklanacak?" sorusu bu nedenle internette merakla sorgulatılıyor.

MSÜ TERCİH SONUÇLAR NEREDEN AÇIKLANDI?

Milli Savunma Üniversitesi tercih sonuçları https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden açıklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.