Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.05.2019 19:59
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 00:57

KKK ve çavuş alımı başvuruları ne zaman? İşte uzman erbaş alımı başvuru şartları...

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) uzman erbaş alımı başvurularının ne zaman yapılacağı hayalindeki mesleği icra etmek isteyen vatandaşlar tarafında merakla araştırılıyor. Peki, KKK ve çavuş alımı başvuruları ne zaman sona eriyor? İşte uzman erbaş alımı başvuru şartları...

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bünyesinde yer alan Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) her yıl ihtiyaca göre çeşitli branşlarda alım yapılıyor. Hayalindeki mesleği icra etmek isteyen vatandaşlar ise Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na uzman erbaş alımı başvuru tarihlerini merak ediyor. Peki, uzman erbaş alımı başvuru şartları nelerdir? İşte uzman erbaş alım sürecine ilişkin detaylar...

UZMAN ERBAŞ BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

5 Şubat 2019 tarihinde başlayan Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) uzman erbaş alımı başvuruları 31 Mayıs 2019'da sona erecek.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.