Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 22.05.2019 09:45
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 09:45

genelinde 3.280 alım başvuru şartları nedir? İşte İŞKUR en güncel iş ilanları

genelinde 3.280 alım başvuru şartları nedir? İşte İŞKUR en güncel iş ilanları. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından çeşitli ve kamu kurumları bünyesine en az ilkokul mezunu 3.280 kişilik temizlik personeli alımı yapılıyor. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (kısaca İŞKUR), Türkiye'de istihdamın korunmasına, geliştirilmesine, yaygınlaştırılmasına ve işsizliğin önlenmesi faaliyetlerine yardımcı olmak ve sigortası hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş, Çalışma ve Bakanlığının ilgili kuruluşu olup, özel hukuk hükümlerine tâbi, tüzel kişiliği haiz, idarî ve malî bakımdan özerk bir kamu kuruluşudur.

İŞKUR, Türkiye geneli için yeni iş ilanları yayınladı. Yayınlanan ve başvurulara açık olan iş ilanları çerçevesinde Türkiye genelinde 3.280 temizlik personeli alımı yapılacaktır. 56 bin civarında açık ilan ile personel alımı yapan İŞKUR, temizlik görevlisi pozisyonuna da online olarak başvuruları kabul ediyor. Özel sektör ve kamu kurumu bünyesine yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve sağlık problemlerinin bulunmaması gerekmektedir. İş arayanların İŞKUR'a kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez. Peki İŞKUR Türkiye genelinde 3.280 temizlik personeli alım başvuru şartları nedir? İşte İŞKUR en güncel ilanlar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.