Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.01.2019 10:02
  • Son Güncelleme: 14.01.2019 10:19

: 2019 Ocak ayı maaş bordroları yayınlandı! Maliye Bakanlığı Hizmeti

giriş işlemleri ile birlikte maaş bordroları sorgulanabiliyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın kamu personellerinin hizmetine sunduğu e-Bordro sistemi üzerinden 2019 Ocak ayı maaş bordroları yayınlandı. Her ayın 14'ünde yayınlanan maaş bordoları, memurlar tarafından araştırılıyor. İşte e-Bordro giriş ekranı ile 2019 Ocak maaş sorgulama işlemleri...

2019 Ocak ayı maaş bordroları yayınlandı!

E-Bordro ile maaş sorgulama işlemleri e-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamu kurumlarında personel olarak çalışan vatandaşların beklediği bordrolar yayınlandı. Peki, Ocak maaş sorgulama nasıl yapılır? İşte e-Bordro giriş ile 2019 Ocak ayı maaş bordroları sorgulama işlemleri...

E-BORDRO GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

E-BORDO İLE 2019 OCAK AYI MAAŞI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

Bu hizmetten faydalanabilmek için e-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. E-Devlet şifresi olmayanların PTT üzerinden şifrelerini almaları gerekiyor. E-Devlet'in www.turkiye.gov.tr/ internet adresi üzerinden sisteme giriş yaptıktan sonra E-Bordro sorgulama sayfasını açın. Daha sonra gelen ekeranda yıl ve ayı seçerek görüntülemek istediğiniz maaş bordrolarına ulaşabilirsiniz.

MALİYE BAKANLIĞI'NDAN E BORDRO UYARISI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.