Gönül Dağı'nda sinir katsayısını artıracak değişiklik! Giden ismin yerine onu getirdiler

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Gönül Dağı'nın son bölümlerinde yaşanan gelişmeler dizinin hayranlarını ikiye böldü. Seyircilerin bir kısmı Taner ve Selma arasındaki olası aşka büyük bir olumlu yaklaşım sergilerken diğer bir kesim ise bu ilişkiyi olumsuz bir şekilde değerlendirdi. Son bölümlerde Taner'in Selma'ya duyduğu ilgi dizinin akışını değiştirecek gibi görünüyor. Şimdi izleyiciler yeni bölümü bekliyor.

Giriş Tarihi 21 Kasım 2023, 16:53 Güncelleme 21 Kasım 2023, 16:56
Gönül Dağı’nda sinir katsayısını artıracak değişiklik! Giden ismin yerine onu getirdiler

Gönül Dağı adlı dizinin TRT 1 ekranlarında merakla takip edilen hikayesi, izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu dizide Taner ve Selma karakterleri arasındaki aşkın gizemli hikayesi herkesi derinden etkiliyor. Diziye damgasını vuran karakterlerden biri olan Taner, uzun bir süre boyunca Dilek'i unutamamıştı. Ancak son bölümde yaşanan beklenmedik gelişmeler herkesi şaşırttı.

Şimdi gözler Dilek'in ölümüyle büyük bir acı yaşayan Taner ile Selma'nın ilişkisine çevrildi. İzleyiciler, bu iki karakterin evlenip evlenmeyeceğini ve ilişkilerinin nasıl bir gelişim göstereceğini merakla bekliyor.

İzleyici tepkileri ise karışık. Bir kısmı Taner ve Selma'nın evlenmesini ve mutlu bir son yaşanmasını istiyor. Diğer kısmı ise böyle bir gelişmenin diziyi sıradanlaştırabileceğini ve farklı bir yöne gitmesi gerektiğini düşünüyor.

GÜLSİM ALİ'NİN YERİNE Mİ GEÇECEK?

Dizinin izleyicilerin büyük bir kısmı ise Selma karakterinin Gülsim Ali'nin canlandırdığı Dilek karakterinin yerine getirildiğini ifade ediyor.

Dizide neler olacağı, yeni karakterlerin ve olayların nasıl gelişeceği şimdiden büyük bir merak konusu oldu. Gönül Dağı'nın yeni bölümü izleyicilere büyük sürprizler ve duygusal anlar yaşatacak gibi duruyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Taner, Selma ile ilgili ilişkilerini etkileyecek bir karar verir. Taner cesaretini toplayabilecek midir? Taner ve Ramazan, Veysel için bir icat yapmaya karar verirler. Amcaoğulları ne yapacaktır? Asuman, Ramazan'ın kitabını yarışmaya yollar.

Günün Manşetleri TÜM MANŞETLER