Gönül Dağı'nda 4. sezonunda beklenmedik ayrılık! Seyirciyi üzüntüden feryat figan ettirdiler

Başrollerini Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu'nun üstlendiği Gönül Dağı dizisi 4. sezonuyla izleyiciyi karşısına geçiyor. Ancak sevilen dizide beklenmedik bir ayrılık yaşandı ve bu durum kadro değişiklikleri ve yeni isim eklemeleriyle izleyicilere sürprizler sunuyor. Yeni sezonun heyecanıyla beklenen bu değişiklikler izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisinin takipçileri yeni sezonla birlikte yaşanan beklenmedik ayrılıkla sarsıldı.

Giriş Tarihi 21 Kasım 2023, 08:44 Güncelleme 21 Kasım 2023, 08:44
Gönül Dağı’nda 4. sezonunda beklenmedik ayrılık! Seyirciyi üzüntüden feryat figan ettirdiler

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı 4. sezonunda beklenmedik bir ayrılık haberiyle sarsıldı. Dizinin sevilen karakterlerinden isimleri arasında yer alan ünlü ta ilk bölümden itibaren izleyicilere sıcak bir bağ kurmuştu. Ancak sezon başında alınan ani bir kararla bir isim diziye veda etme kararı aldı. Alınan bu karar seyirciyi sarstı.

SÜRPRİZ AYRILIK

Gönül Dağı dizisinin 4. sezonunda sevilen karakterlerden birisi diziye veda etti.

Bu ayrılık izleyicileri şaşkına çevirirken Zahide'nin dizideki rolüne hayat veren Ecem Özkaya'nın performansı ve karakterin hikayesine kattığı derinlikle takdir toplamıştı.

İlk bölümden bu yana kadroda yer alan ve Zahide karakterine hayat veren Ecem Özkaya diziden ayrılma kararıyla izleyicileri şaşırttı.

Gönül Dağı dizisinin boşluğunu doldurmak için, yapımcılar yeni oyuncuları kadroya dahil etti. Bu isimler arasında Burak Can ve Sude Zülal Güler yer alıyor.

Yeni sezonda izleyicilere farklı hikayeler ve karakterler sunmak adına yapılan bu eklemeler, dizinin ivmesini yüksek tutmayı amaçlıyor.

Günün Manşetleri TÜM MANŞETLER