Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 21.07.2021 18:56
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 21.07.2021 19:04
ABONE OL

Ivana Sert ile Sezer Dermenci’nin bayramlaşma videosu olay oldu! Denizin ortasında sevgilisine koştu harçlık isteyince...

Yaz ayının çoğunu sevgilisi Sezer Dermenci ile İzmir’de geçiren Ivana Sert, Instagram hesabında yayınladığı video ile gündeme geldi. Sert, Sezer Dermenci ile bayramlaştığı anları kayıt altına alarak takipçilerinin beğenisine sundu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi gören videoda; ünlü çiftin denizin ortasında bayramlaşması ve Ivana Sert’in sevgilisinden harçlık istemesi dikkat çekti. İşte Ivana Sert’in çok konuşulan o paylaşımı...

Denizin ortasında sevgilisine koştu harçlık isteyince...

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü modacı Ivana Sert, dikkat çeken Instagram paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yaz ayının çoğunu Sezer Dermenci ile İzmir'de geçiren Sert, sevgilisi ile bayramlaştığı anları Instagram'ın hikaye kısmında yayınladı.

Söz konusu videoda Ivana Sert'in, denizin ortasında yanına koştuğu Sezer Dermenci'nin elini öperek sevgilisi ile bayramlaştığı görüldü. Sert, ardından eliyle işaret ederek sevgilisinden bayram harçlığı istedi.

Ünlü modacı, Sezer Dermenci'nin bayram harçlığı vermeyeceğini ifade etmesinin ardından ise sevgilisine sarıldı.

   İkilini bayramlaşma videosu, çok sayıda Instagram hesabı tarafından paylaşılarak sosyal medyada hızla yayıldı.

   EVLENECEĞİ TARİHİ AÇIKLADI
   Sezer Dermenci ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Ivana Sert, geçtiğimiz günlerde evleneceği tarihi ilk kez açıklamıştı.

   Ivana Sert, 2021 senesinin Kasım ayında Dermenci ile nikah masasına oturmayı planladıklarını belirtti.