Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Magazin
  • 04.05.2021 20:34
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 05.05.2021 01:32
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm canlı izle! ATV'de !

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm canlı izle! ATV'nin sevilen dizisi EDHO her hafta Salı akşamları izleyicilerle buluşuyor. Heyecanın hiç düşmediği dizide bu hafta; Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli'nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar. Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli'den yana yapar. me ekranına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm canlı izle! ATV'de EDHO son bölüm izle!

EDHO 193. son bölüm izle! ATV ekranlarında her Salı akşamı sevenleriyle buluşan reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 193. bölüm izleme ekranı dizinin izleyicileri tarafından sorgulanıyor. EDHO 193. bölüm canlı izleme sayfasına haberimizden ulaşabilir ve diziyi takip edebilirsiniz.

EDHO 193. SON BÖLÜM İZLE!

Aşağıdaki bağlantıdan EDHO 193. son bölüm izleme ekranına ulaşabilirsiniz.

EDHO 193. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

EDHO'DA BU HAFTA!

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder. Façalılar'dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli'ler, Alpaslan'ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşarlar. İlyas Çakırbeyli, uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar'la olan yakınlaşması ve Pınar'ın küpesinin Ömür'ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye sokar. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser.

Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli'nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar. Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli'den yana yapar. Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı'nın önerisiyle İshak'a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşür. Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlar.