Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 25.04.2021 09:51
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 25.04.2021 09:51
ABONE OL

O diziler çoktan tarih oldu fişleri çekildi! Yerini yenileri dolduracak! Beklenmedik final kararları ardı ardına geliyor! 3 dizi meğer...

Diziler için bir sezonun daha sonu geldi. Mayıs ve Haziran aylarından itibaren bazı diziler ekranlardaki serüvenine son verecek. Aynı zamanda öyküsü devam eden diziler reyting yarışında serüvenini sürat kesmeden sürdürecek. Daha şimdiden bu sene final yapacak diziler konuşulmaya başlandı. Aşinayı üzere , , , , ve ekranlarında pek çok dizi izleyici karşısına çıkıyor. Ayrıca kuliste konuşulanlara göre Show TV ekranlarında heyecanla takip edilen dizisiyle ve 1 ekranlarında son dönemde reytinglerinde büyük bir düşüş yaşayan dizisinin final yapacağına kesin gözle bakılıyor.

O diziler çoktan tarih oldu fişleri çekildi! Yerini yenileri dolduracak!

O diziler çoktan gitti yerini yenileri dolduracak! Beklenmedik final kararları peş peşe geliyor! 3 dizi için meğer karar çoktan verilmiş. Bu yıl pek çok dizi ekranlarda uzun süredir sürdürdüğü macerasına son verecek. Kimisi hikayesi sona erdiği için kimisi de reyting yarışında artık tutunamadığı için ekranlarda olmayacak. TRT 1 ve Show TV gibi yayın kuruluşlarının bazı diziler hakkında kararını verdiği kulislerde konuşuluyor. Kulislerde konuşulan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Ancak gelen kulis bilgilerine göre final dalgası izleyicinin pek çok diziyle vedalaşmasına neden olacak. İzleyiciler şimdi heyecanla haziran ayını bekliyor. İşte bu yıl final yapması beklenen diziler

FİNAL YAPACAK DİZİLER

İşte final yapacak o dizilerin isimleri;

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD

Dört yıldır TRT ekranlarından izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamid, bu sezon düşen reytingler yüzünden final kararı aldı. Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı dizi, 155. bölümle birlikte ekrana veda edecek.

ÇUKUR

Ekran macerasına 23 Ekim 2017'de başlayan Çukur dizisi, en baştan planlandığı gibi 4. sezonunda final yapacak. Çukur, 14 Haziran pazartesi akşamı seyirciye veda edecek.

   TÖVBELER OLSUN

   Birbirinden başarılı ismi bünyesinde barındıran TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun final kararı aldı. Dizi, izlenme oranlarının beklenenin altında kalmasından ötürü 32. bölümle final yapacak.

   FİNAL YAPMASI BEKLENEN DİZİLER

   Resmi açıklama yapılmasa da final yapması beklenen diziler ise şöyle;

   HEKİMOĞLU

   Sıra dışı bir doktorun başından geçen maceraları konu alan Hekimoğlu dizisinin düşük reytinglere sahip olması kanalı final yapmaya zorluyor. İki sezondur Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu'nun Mayıs sonunda final yapacağı konuşuluyor.

     MENAJERİMİ ARA

     Ay Yapım imzalı, Fransız yapımı Dix Pour Cent dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara, ilk olarak salı akşamları ekrana geldi ancak istenilen başarı elde edilemeyince dizinin yayın günü pazar akşamına kaydı. Yapılan bütün değişikliklere ve birbirinden ünlü oyunculara rağmen reyting listesinde alt sıralarda kalan dizinin sezon sonunda final yapması bekleniyor.

     AKREP

     Star TV'de perşembe akşamları yayınlanan Akrep dizisi, sadık bir izleyici kitlesi edinemedi. Reyting listesinde iddiasını ortaya koyamayan dizinin Mayıs sonunda final yapacağına kesin gözüyle bakılıyor.

     SEFİRİN KIZI

     İkinci sezondaki düşük reytingleriyle dikkat çeken Sefirin Kızı dizisi için final çanları çalıyor. Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak'ın ayrılığından sonra kan kaybeden dizinin reytinglerini ünlü oyuncu Tuğba Büyüküstün de kurtaramadı.

     Sefirin Kızı'nın da mayıs sonunda final yapması bekleniyor.

       SENİ ÇOK BEKLEDİM

       Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü isimleri kadrosunda bulunduran Star TV dizisi Seni Çok Bekledim, hayal kırıklığı yarattı. Beklenilen çıkışı yakalayamayıp reyting sıralamasında alt sıralarda kalan dizinin sezon sonunda final yapabileceği konuşuluyor.