Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 20.04.2021 19:32
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 20.04.2021 19:32
ABONE OL

EDHO 191. bölüm CANLI izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. son bölüm izle! ()

EDHO 191. bölüm izle! ekranlarında her Salı akşamı yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta da heyecan dolu bir bölümle daha ekranlara geliyor. Oyuncu kadrosunda , , , , , ve gibi başarılı oyuncuların yer aldığı, Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, son bölümüyle reytingleri altüst ederek birinci olmuştu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. son bölüm izleme ekranı dizi severler tarafından sorgulanıyor. İşte

EDHO 191. bölüm CANLI izle!

EDHO 191. bölüm canlı izle! EDHO 191. bölüm izleme ekranı dizinin takipçileri tarafından araştırılıyor. EDHO 191. son bölüm 20 Nisan akşamı ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dizide bu hafta; Yavuz Sincanlı'nın verdiği listenin peşinden iz sürmeye devam eden Hızır Çakırbeyli, nasıl bir yol izleyecek? İşte detaylar…

EDHO 191. BÖLÜM İZLE!

Aşağıdaki bağlantıdan EDHO 191. bölümü izleyebilirsiniz.

EDHO İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN 191. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Amcası Hızır Çakırbeyli'yi korumak için iyileştiğini saklayan Alpaslan Çakırbeyli, İlhan'ın infazına imzasını atar. İki kez göğse bir kez kafaya sıktığı kurşun yüzünden tüm şüpheleri üzerine çeken Alpaslan Çakırbeyli, amcasının tüm sıkıştırmalarına rağmen açık vermez.

   Hızır Çakırbeyli, Yavuz Sincanlı'nın verdiği listenin peşinden iz sürmeye devam eder. Tek tek tüm isimlerin üzerine gitmeye kararlı olan Hızır Çakırbeyli'nin yanında ailesi ve dostları yer alır.

   Listede en dikkat çeken isimlerden olan Rıdvan'la mekanında yüz yüze gelen Hızır Çakırbeyli çıkış planı için de Kimsesiz Doğan'dan yardım ister. Hızır Çakırbeyli ve dostlarının koruyuculuğunu ise kanuni Asım üstlenir.

   Abisinin verdiği savaşta en ön safta yer alan İlyas Çakırbeyli'yi ise eşi Ömür Çakırbeyli sıkıştırır. İlyas'ın hayatından endişe eden Ömür Çakırbeyli'nin aldığı tavır yüzünden Pınar'a gün doğar.