Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 08.04.2021 20:34
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 08.04.2021 20:48
ABONE OL

Gözler onun üzerinde! EDHO'nun İlyas'ı hakkındaki o gerçek şaşkına çevirdi! Karizmatik oyuncu...

EDHO'nun İlyas'ı hakkındaki o gerçek şaşkına çevirdi. atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da karakterini canlandıran karizmatik oyuncu Ozan Akbaba'nın özel hayatı merak konusu oldu. Akbaba hakkında ortaya çıkan bilgiler ise hayranlarını şaşkına çevirdi. İşte duyunca sizinde şaşıracağınız o bilgiler...

EDHO'nun İlyas'ı şaşkına çevirdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İlyas Çakırbeyli karakterini canlandıran karizmatik oyuncu Ozan Akbaba hayranlarını şaşkına çevirdi.

EDHO'da Çakırbeyli Ailesi'nde Hızır Reis'in kardeşini oynayan başarılı oyuncu karizması ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yakışıklı oyuncunun özel hayatı da merak konusu oldu.

Akbaba hakkında ortaya çıkan bilgiler ise duyanları şaşkına çevirdi.

   İşte çok şaşıracağınız o bilgiler...


   Ozan Akbaba ve Eşi Buket Akbaba


   Ozan Akbaba ve oğlu Ozan Ali

   OZAN AKBABA KİMDİR?
   Ozan Akbaba 9 Haziran 1982 Kars doğumludur. 33 yaşında olan oyuncu ikizler burcudur. Akbaba Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iç mimari ve çevre tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

     Dizi, sinema filmleri ve Tiyatro oyunlarında rol alan başarılı oyuncu ayrıca film müzikleri de yapmaktadır. 2014 yılında Sıla'nın yeni ay albümünde yer alan Vaziyetler isimli şarkının video klibinde oynayan Ozan Akbaba; 2015 yılında Atv'de yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas karakterini canlandırıyor.

     Ozan Akbaba'nın rol aldığı sinema filmleri şunlardır: Mutlak Adalet, Abluka, Krallar Kulübü, Ammar Cin Tarikatı, Kadir ve kardeşleri, Sürgün İnek, Bir hikâyem var ve Yarım kalan mucize.

     Ozan Akbaba'nın oynadığı kısa filmler ise şunlardır: Çatallı katil, Bumerang, Karartma, Heksek, Emanet, Kötülük, Hesaplaşma ve Son sevişme.

       Ozan Akbaba'nın rol aldığı dizi filmler izle şunlardır: Kavak Yelleri, Cennetin sırları, Kuzey Güney, Arka Sokaklar, Poyraz Karayel, Güldür Güldür ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz.

       Ozan Akbaba'nın tiyatro oyunları ise şunlardır: Gölgeden ışağa Karagöz, Arafta kalanlar, Kadınlarda Savaşı Yitirdi, Topuzlu, Ali Ayşe'yi Seviyor, Yanlışlıklar Komedisi, Ramazan eğlence ve animasyonları, Otello, Margret kısa filmi çöplükteki ayı, Çocuk parkı, Diş çürükleri Krallığı, İnternetten tanışan son çift ve Yollu.

       EDHO oyuncularının memleketleri:


       Hakan Karsak - Diyarbakır


       Oktay Kaynarca - Malatya