Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 27.02.2021 19:32
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 01.03.2021 04:19
ABONE OL

Yedisinin birden vedası saç baş yoldurttu! Duyan kafasını duvarlara vuruyor! 'ya dönüyor iddiaları

Kimsesiz Yaşar karakteriyle dillerden düşmeyen 'in yakın bir zamanda Ramo dizisinden ayrılması acaba 'ya geri gelir mi sorularını da beraberinde getirdi. Ramo dizisinde son haftalarda Olgun Şimşek dahil 7 ismin peş peşe vedası izleyicilere saç baş yoldurdu. Olgun Şimşek'in Ramo'dan ayrılması EDHO izleyicileri heyecana neden oldu. Ünlü ismin Ramo'dan ayrılmasıyla birlikte geri dönüyor söylentileri tekrar gündeme geldi. Senaryoya göre yurt dışında olan Kimsesiz Yaşar karakterine dair sosyal medyada "Kimsesiz Baba" geri dönsün yorumları yapılıyor. Özellikle Yaşar'ı yetiştiren ve ona o adı veren Kimsesiz Doğan karakteriyle Ali Sürmeli'nin kadroya dahil olması bu isteklerin artmasını sağladı.

Olgun Şimşek EDHO'ya geri mi dönüyor?

Yedisinin birden vedası saç baş yoldurdu! Duyan kafasını duvarlara vuruyor! Olgun Şimşek EDHO'ya dönüyor iddiaları son haftalarda izleyicilerin gündem odağında yer aldı. Ramo dizisinde ardı ardına 7 önemli karakterinin ipinin çekilmesi heyecanı artırırken izleyiciler acaba gelecek hafta neler olacak diye düşünmeye başladı. Efsanesiyle dillerden düşmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Olgun Şimşek dönüyor iddiaları dizinin sıkı takipçileri heyecan yaşattı. Son günlerde Olgun Şimşek EDHO'ya geri mi dönüyor sorusu Ramo'dan ayrılmasıyla birlikte merak edilmeye başlandı. Kimsesiz Yaşar karakteriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 3. sezonunda bir efsane haline gelen Olgun Şimşek'in Ramo'dan ayrılmasıyla sosyal medyada Kimsesiz Doğan geldi Yaşar da gelsin isteğinde bulunuyor. İzleyiciler iki Kimsesiz'in yan yana gelmesi konusunda ısrarlarını sürdürüyor.

OLGUN ŞİMŞEK EDHO'YA GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Kimsesiz Yaşar karakteriyle izleyicilerin gönlüne taht kuran Olgun Şimşek'in diziye geri dönmesi isteniyor. Ancak konu hakkında henüz ünlü oyuncudan da, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayıncı kuruluşundan da bir açıklama gelmedi.

OLGUN ŞİMŞEK'TEN KİMSESİZ YAŞAR AÇIKLAMASI

Geçen yıl İbrahim Tatlıses'in İbo Show'a konuk olan Olgun Şimşek'e "Kimsesiz Yaşar, ben hala öyle olarak biliyorum seni. Daha Cihangir beyefendiye geçmedim" dedi.

Bunun üzerine 49 yaşındaki ünlü oyuncu "Kimsesiz Yaşar artık öldü gitti. Gerçi ölmedi. Güzel çalışma oldu. Ama bitti artık o. Şimdi Cihangir Bey artık." şeklinde cevap verdi.

   RAMO'DA BİTİRİLEN KARAKTERLER

   Yıldırım (Nişan Şirinyan/Attila Olgaç): İstanbul'u yöneten üç büyük patrondan biri.Doğu tarafından ilaç verilerek öldürüldü. (29-31,33)
   Cevdet (Gökmen Kasabalı): Ramo'nun adamı. Korkut'un adamları tarafından öldürülür. (21-31)
   Nadia (Gözde Kaya): Vasilinin eşi. Mazhar tarafından öldürülür. (23-28)

   Cihangir (Olgun Şimşek): Ramo'nun babasının asıl katili ve İstanbul'da tüm kirli işleri yöneten iş adamı. Ramo tarafından öldürülür. (12-28)

   Ahsen (Pelin Körmükçü): Cihangir'in eşi. Nadia tarafından öldürülür. (12-28)
   Neriman (Leyla Kader İlhan): Doğan ve Şahin'in annesi. İzmir'e taşınır. (1-27)
   Yavuz (Yiğit Özşener): Cihangir'in yardımcısı. Ramo'nun gizli destekçisi. Ramo tarafından öldürülür. (1-26)

   OLGUN ŞİMŞEK KİMDİR?

   Olgun Şimşek, 1971 yılında Bursa ilinin Büyükorhan ilçesine bağlı bir köy olan Yenice'de doğmuştur. Bingöllü ilkokul öğretmeni bir baba ile Bursalı bir annenin çocuğudur. Bir kız kardeşi var. Çocukluğu Yenice köyü ve babasının tayin olduğu Afyon Dinar, Alpaslan köyünde geçmiştir. Liseye Adapazarı Harbiye Öğretmen Lisesi'nde yatılı olarak başladı ve bir sene orada okudu.

     İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1993 yılında sinema hayatına başladı. Olgun Şimşek, tiyatroya Yılmaz Erdoğan-Demet Akbağ Tiyatrosu'nda sahnelenen Otogargara adlı oyunda rol alarak başladı.

     Televizyonda İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in pişekarı 'Güçlü' tiplemesiyle tanındı. Yılmaz Erdoğan'ın televizyonda yayınlanan Bir Demet Tiyatro'sunda 'Kudret' tiplemesiyle de popüler oldu. Televizyon dizileri Sihirli Ceket, Yedi Numara, Beşik Kertmesi ve Alacakaranlık'ta rol aldı.

     2012 yılında Türkiye Ekonomi Bankası reklam filmlerinde oynadı. Daha önce Şebnem Sönmez ile 1994 yılında evlenen ve 2000 yılında boşanan Olgun Şimşek ikinci evliliğini 19 Kasım 2011 tarihinde Zeynep Kocabeyoğlu ile yaptı.

       Ödülleri

       1999 - Ankara Film Festivali, "Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu" Ödülü, Karışık Pizza
       2004 - Antalya Altın Portakal Film Festivali, "En İyi Erkek Oyuncu" Ödülü, Yazı Tura
       2004 - Sinema Yazarları Derneği Türk Sineması Ödülleri, "En İyi Erkek Oyuncu" Ödülü, Yazı Tura

       2004 - Orhon Murat Arıburnu Ödülleri, "En İyi Erkek Oyuncu" Ödülü, Yazı Tura
       2005 - Adana Altın Koza Film Festivali, "En İyi Erkek Oyuncu" Ödülü, Yazı Tura
       2005 - Ankara Film Festivali, "En İyi Erkek Oyuncu" Ödülü, Yazı Tura
       2005 - Uluslararası İstanbul Film Festivali, "En İyi Erkek Oyuncu" Ödülü, Yazı Tura
       2012 - Antalya Televizyon Ödülleri, "Komedi Dizisi En İyi Erkek Oyuncu" Ödülü, Yalan Dünya

       Filmleri ve Dizileri

       2020 Ramo
       2017-2018 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
       2012 - Gözetleme Kulesi
       2012 - Yalan Dünya
       2009-2010 - Kapalı Çarşı
       2005 - Beyaz Gelincik
       2005 - Kapıları Açmak
       2003 - Yazı Tura
       2003 - Alacakaranlık
       2002 - Beşik Kertmesi

         2001 - Yeşil Işık
         2000 - Yedi Numara
         1998 - Karışık Pizza
         1998 - Dış Kapının Mandalları
         1997 - Bir Demet Tiyatro
         1996 - Sihirli Ceket
         1995 - Yer Çekimli Aşklar
         1994 - Aziz Ahmet
         1994 - Gülşen Abi
         1993 - Tersine Dünya