Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 22.02.2021 19:23
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 22.02.2021 19:23
ABONE OL

Taşı gediğine koydu! : Bulunan evrak deprem etkisi yaratıyor!

Macerasına tam gaz devam eden 'da bu hafta işler Behice için sarpa saracak. Hünkar Yaman'ın kanı yerde kalmayacak. için heyecanlı bekleyiş devam ederken son bölümde Züleyha, Behice'nin gerçek yüzünü ortaya çıkaracak evrakı gösterdi. Bıçağın ortaya çıkmasıyla birlikte Behice hiç olayların hiç tahmin etmeği bir noktasında kaldı. Kapıya gelen taksici Hünkar'ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice'yi öldürmek için küçük konağa gitti. Bölümün ekranlarda son bulmasıyla birlikte Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanında neler yaşanacağı merak konusu oluyor. Fragman henüz ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmadı.

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Taşı gediğine koydu! Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı için heyecan sürüyor. Züleyha tarafından bulunan evrak deprem etkisi yaratıyor! Bir Zamanlar Çukurova'da geçen hafta heyecanı arşa çıkaran belge detayının ardından dizinin sıkı takipçileri yeni bölüme odaklandı. Son bölümde Sevda ile karşılaşan Bediye, tüm şehrin konuştuğu Hünkar Yaman'ın ölümüyle ilgili Behice detayını Sevda'ya birer birer anlattı. Müjgan ve Behice arasında İstanbul konuşması geçerken Züleyha aniden oraya gelip Behice'nin Hünkar Yaman'ın öldürdüğünü gösteren belgeleri herkesle paylaştı. Bıçağın ise savcılıkta olduğunu ifade etti. Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kapıya gelen taksici Hünkar'ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice'yi öldürmek için küçük konağa gidecektir! Behice'nin belki de ilk kez, yaptıklarının bedelini ödemeye bu kadar yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır!

DEMİR ARTIK BEHİCE'NİN KATİL OLDUĞUNDAN EMİN!

Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice'yi Demir'in elinden kurtaracaktır! Artık Adana'da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister ancak Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul'a gitmesinin doğru olacağını söyler.

GAFFUR BİR KEZ DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

Behice, tüm olan bitene ve Demir'den korkusuna rağmen, Gaffur'u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu ilan edeceği tehdidi ile Gaffur'u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Ancak Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir süre dikkatini toplayamayan Saniye, daha sonra duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur'u Demir'in karşısına çıkaracaktır!

   FİKRET VE MÜJGAN'IN ARASINDA OLANLARA FEKELİ DAHİL OLUYOR!

   Müjgan ve Fikret'i öpüşürken gören Fekeli, gidişattan hiç memnun olmayacaktır. Aşkın önünde bir şeyin duramayacağını çok iyi bilen Fekeli, ikisini adeta gözetim altına alacaktır.

   Fekeli'nin korkuları Fikret'i de endişelendirip, kararlarını sorgulamasına neden olur ama bir yandan da ateş bacayı sarmıştır! Müjgan aşkı ile hata yapmama korkusu arasında mücadele ederken, Fikret de aşık olmaması gerektiğine kendini ikna etmeye çalışacaktır.

   SEVDA DA BEHİCE'YE KARŞI BİR DELİL BULUYOR!

   Ümit'in oturduğu evde kalan eşyalarını almak üzere kapıya kadar giden Sevda, kapıda Demir'in otomobilini görüp şaşıracaktır. Ama asıl şaşkınlığını, komşu kadının Hünkar'ın cenaze günü kapıdan çıkan birinin gördüğünü anlatması ile yaşayacaktır.

     DEMİR, ÜMİT İÇİN ZÜLEYHA'DAN VAZ MI GEÇECEK?

     Sevda öğrendiklerinin şoku ile kapıyı çalmadan geri dönecektir. İçeride ise Ümit ve Demir, Demir'in hediyesi için kutlama yapıyordur. Artık iki taraf için de durum zorlaşmıştır.

     Ümit, bir oyunun içinde aşık olmuş, Demir ise Züleyha'dan vazgeçmem derken, kendini yeni bir aşk içinde bulmuştur. Olaylar şimdi gittikçe daha fazla karışacaktır.

     HÜNKAR'IN BULDUĞU DELİLLERİ ŞİMDİ ZÜLEYHA BULUYOR!

     Tüm şehir, Demir'in Behice'yi öldürmeye kalktığını konuşurken, Züleyha da delil toplamaya devam edecektir. İstanbullu komiser, Hünkar'ın ulaştığı dosyalara ulaştığında, artık Behice için yolun sonu görünecektir.

       Züleyha, elinde dosya ile Behice'nin üzerine yürüyecek ve katil olduğunu bildiğini tüm Adana'ya ilan edecektir. Halasına tavır almış olsa da, Müjgan Züleyha'ya karşı durmak için bu fırsatı kaçırmayacak ve iki kadın yine gerilecektir.