Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 14.01.2021 17:31
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.01.2021 17:31
ABONE OL

? ’nın yeni oyuncusu Serpil Gül kaç yaşında, ?

Gündemde sıkça araştırılanlar arasında ilgiyle izlenen fenomen dizi ’na katılan ? Sorusu yer alıyor. Hem konusu hem de güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ve Salı akşamları TRT 1’de ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisi yeni eklenen bir oyuncu ile kadrosuna Serpil Gül’ü kattı. Anne Hasibe'nin annesi Meryem karakterini canlandıracak olan Serpil Gül’ün hayatına dair merak edilen bilgileri haberimizde derledik.

Serpil Gül kimdir?

Serpil Gül kimdir? Masumlar Apartmanı'nın yeni oyuncusu Serpil Gül kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı? Sorgulamaları arama motorları üzerinden sıkça araştırılanlar arasında yer alıyor. TRT 1'de Salı akşamları ekrana gelen dizi güçlü oyuncu kadrosuna bir yenisini daha ekledi. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmayan Serpil Gül hakkında merak edilenleri haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz. Peki Masumlar Apartmanı konusu nedir, oyuncuları kimler?

SERPİL GÜL KİMDİR?

Başarılı usta oyuncu, 1962'de Ankara'da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Sayısız tiyatro oyununda boy gösteren Gül, dizi ve filmlerde de yer aldı.

Serpil Gül, Kırık Kanatlar dizisinde oynadı sonrasında ise Böyle Bitmesin, Benim İçin Üzülme dizilerinde bulundu. 2017'de Ölene Kadar dizisinde Sabiha karakterine hayat verdi. 2018'de Kanal D ekranlarına gelen Bir Umut Yeter adlı dizide Hacer Özkan karakterini canlandırdı. Hisarbuselik (2006) dizisinin de senaryosunu kaleme aldı.

DİZİLERİ

Ölene Kadar (Sabiha, 2016)

Yaralı Yürek (Cevriye, 2007)

Kırık Kanatlar (Lena, 2005)

FİLMLERİ

Körfez (Nihal, 2017)

Mucize (Güle'nin Annesi, 2014)

Benim İçin Üzülme (Meryem, 2012)

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Masumlar Apartmanı'nın çekildiği apartman, Asmalı Mescit Mahallesi'ndeki Jurnal Sokak'ta yer alıyor.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı , yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye ve Gülben'in en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk, kazanacak mı?

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Alper Saldıran

Metin Çoşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Emir Özden

Uğur Uzunel

Gizem Katmer