Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 14.01.2021 18:54
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 14.01.2021 18:54
ABONE OL

bugün var mı, neden yok? ? 14 Ocak ATV yayın akışı

bugün var mı, neden yok şeklindeki sorular hakkında araştırmalar akşam saatleriyle birlikte yoğunluk kazandı. ATV ekranlarında perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi bugün yayıncı kuruluş ATV'nin yayın akışında yer almıyor. Dizinin neden yayınlanmadığını ve yeni bölüm tarihini öğrenmek isteyenler sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, 14 Ocak ATV yayın akışında hangi yapımlar var? İşte o sorunun yanıtı...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?

Bir Zamanlar Çukurova bugün var mı, neden yok? Perşembe akşamları milyonlar tarafından heyecanla izlenen Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz'ın ölümü ve Ümit'in gelişiyle yeni bir dönem başladı. Dizinin bu akşam kanalın yayın akışında yer almadığını gören izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt arıyor. İşte 14 Ocak ATV yayın akışı...

KURULUŞ OSMAN BUGÜN VAR MI, NEDEN YOK?

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam izleyici karşısına çıkmayacak. Dizinin yerine bu hafta Türkiye Kupası karşılaşması Fenerbahçe Kasımpaşa maçı ekranlarda olacak. Bir Zamanlar Çukurova gelecek hafta yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

İşte 14 Ocak 2021 ATV yayın akışında yer alan yapımlar;

14 OCAK ATV YAYIN AKIŞI

19.00 ATV Ana Haber
20.00 Maraşlı (Özel)
20.45 Fenerbahçe Kasımpaşa (CANLI)

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

ZÜLEYHA VE YILMAZ'I BU KEZ ÖLÜM AYIRIYOR

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne oldu! Tam da Çukurova'ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlandı!

   Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz'ı kurtardı, hastaneye de yetiştirdi. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar etti, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşti. Adeta Çukurova'da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açıldı! Ama kader, bir kez daha ayrılık kartını çıkardı!

   ZÜLEYHA'NIN GÖZYAŞLARINA YÜREK DAYANMADI

   Yılmaz, son nefesini sevdiği kadınla, ömrünü adadığı aşkla verdi! Züleyha tam da kavuştuk derken Yılmaz'ı kaybetti! Kimsenin birbirini teselli edecek sözü kalmamıştır! Demir, Züleyha'yı ayakta tutmaya çalışıp, Çocukları için güçlü olmasını sağlamak için çabalayacaktır. Demir de üzgündür. Ama neyse ki ölmeden önce Yılmaz'la helalleşmiştir.

   ÇUKUROVA, İSTANBULLU YILMAZ'A VEDA EDİYOR

   Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz'ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar! Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alacaktır. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da yoktur.

     Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömerler. Yılmaz'ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana'da bambaşka şeyler de olacaktır.

     Gaffur, artık Almanya işinin sonuna gelmiştir. Gitmek için her şeyi hazırlar, hatta Demir ile bile işleri yoluna koyar. Bu arada, Adana'ya gelen Ümit, otomobili arızalanınca Demir ile tanışacaktır.