Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 03.12.2020 19:28
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 03.12.2020 19:28
ABONE OL

Rekor kıran dizide ayrılık kararı miadı doluyor! Ani bir kararla ikinci kez hüsrana uğrayacak

Rekor kıran dizide ayrılık kararı miadı doluyor! Ani bir kararla ikinci kez hüsrana uğrayacak. Perşembe akşamları heyecanı doruklara çıkaran 'nın 71. bölümünde Hünkar Yaman karakterini canlandıran Vahide Perçin'in diziden ayrılması şok etkisi yaratmıştı. Peşi sıra heyecan dolu sahneleriyle çok izlenmeye devam eden dizide yeni bir ayrılık olacağı konuşulmaya başlandı. Ortaya atılan son iddialara göre Akkaya karakterine hayat veren 'in diziden ayrılacağı son günlerde çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Ancak konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Ünlü oyuncu reyting rekoru kıran diziden ayrılıyor mu?

Ekranların reyting rekorları kırmaya devam eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan gelişmeler heyecanı iyice doruklara çıkardı. Geçtiğimiz haftalarda Hünkar Yaman karakterinin diziye veda etmesi heyecanı bir kat daha artırdı. Son olarak ortaya atılan iddialara göre dizide sevilen karakterlerden birisi olan Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş'in Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılacağı izleyicileri şaşırtsa da henüz dizinin yapımcı şirketi TIMS&B ve yayıncı kuruluş ATV'den konu hakkında bir açıklama yapılmış değil. İzleyiciler söylentilerin ardından dizide bu hafta yaşanacak gelişmelere kitlendi.

DİZİNİN EFSANE İSMİ VEDA MI EDİYOR?

Çukurova'da Müjgan'ın ve bebeğinin akıbeti yeni bölümde belli olacak. Bu sırada kulislerde dolaşan iddiaya göre Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda ediyor. Henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi ancak sosyal medyada görüldüğü üzere Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde, izleyicinin gözü Müjgan ve Yılmaz'da olacak gibi görünüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 75.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

YENİ ZÜLEYHA HERKESİ ŞAŞIRTACAK

Müjgan'ın Yılmaz ve Fikret'i karşı karşıya getiren hamilelik yalanını itiraf etmesi, herkesi şaşkına çevirir! Yılmaz, artık Müjgan'ın tüm yönetimini Behice'nin gerçekleştirdiğinden emin hali gelir! Bu son olay ile Fekeli'nin de Müjgan'a olan tavrı değişecektir.

Yılmaz, kendini Züleyha'ya karşı aklanmış saysa bile, artık karşısında yepyeni bir Züleyha vardır! Züleyha, Demir'in karşısına dikilecek kadar cesur, Müjgan'ı koruyacak kadar vicdanlı bir kadındır artık!

   DEMİR HÜNKAR'IN KATİLİNİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

   Yılmaz ve Züleyha arasında olan biten her şey Demir'i hala çok yaralasa da, Sevda ona tutunacak bir dal haline gelecektir. Yılmaz ile arasındaki rekabetten de Züleyha'dan da vazgeçmeyen Demir için, şimdi artık en öncelikli konu Hünkar'ın katilinin bulunması haline gelmiştir. Soruşturmalarına devam eden Demir, Hünkar'ı en son gören kişiyi bulur ve onunla konuşur.

   MÜJGAN'IN HESAPSIZ YALANI BEHİCE'NİN DE HAYATINI DEĞİŞTİRİR

   Bir yandan Fikret'ten şüphelendiği için kendini kötü hisseden, bir yandan Züleyha'ya karşı sözünü tuttuğu için sevinen Yılmaz, diğer bir yandan Müjgan'ın yalanını cezasız bırakmayacaktır! Behice ne kadar haberim yoktu dese de ceza ikisine birden kesilecektir.

   FEKELİ HEM DEDİKODULARIN HEM YILMAZ'IN ÖFKESİNİN KARŞISINDA

   İki evladı arasında zor anlar yaşayan Fekeli, Müjgan'ın itirafı ile kendini bambaşka bir krizin ortasında bulur. Kendisinden duyulan şüpheye çok bozulan Fikret'in gönlünü yapması gerekecektir. Üsteli, Yılmaz'ın gözünün dönmesine neden olan dedikoduyu da bitirmek yine Fekeli'ye kalır! Yılmaz'ın cezalandırdığı Müjgan ve Behice'nin bu cezayı sonuna kadar hak ettiklerini düşünse de vicdanı yine de onlara yardım etmekten yanadır.

     MÜJGAN OĞLUNUN HAYATINI TEHLİKEYE ATIYOR

     Ne kadar ağlasa da affedilmeyen Müjgan, son çare olarak Züleyha'nın karşısına çıkıp ondan yardım isteyecektir. Züleyha ne kadar vicdanlı davransa da Müjgan'ın kontrolsüz davranışları iki kadını zor bir duruma düşürecek ve Kerem Ali'nin hayatını tehlikeye atacaktır.

     GAFFUR'UN PLANI ORTAYA ÇIKACAK MI?

     Başını derde düşürmekten de düştüğü dertten kurtulmak için yeni dertlere bulaşmaktan da kurtulamayan Gaffur, şimdi de bir an önce gidebilmek için Almanya'dan mektup beklemektedir.

     Kafası iyice karıştığı için de Saniye'nin gazabından kurtulması mümkün olmaz. Sevda'nın Hünkar'ın yerine geçiyor olmasına gün geçtikçe sinirlenen Saniye, tüm sinirini çiftlikteki aksayan işlerden çıkarmaya başlar.