Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 01.12.2020 19:37
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.12.2020 19:37
ABONE OL

'in efsane ismi paylaştı ortalığı kırdı geçirdi! Meğer ile yıllar önce

'in efsane ismi paylaştı ortalığı kırdı geçirdi. Meğer yıllar önce aynı yapımda yer almışlar. TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef isimli yarışma programında sempatik en gözde isimlerden birisi olan juri üyesi Danilo Zanna'nın paylaşımı çok konuşuldu. İki yıldır TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef'te jüri koltuğunda oturan Danilo Zanna Türk eşi Tuğçe Demirbilek Zanna'yla evlendikten sonra adeta hayatı değiştiğini söylüyor. Bozuk Türkçesi ve samimi yaklaşımıyla sevilen bir isim haline gelen Danilo Zanna Instagram hesabından öyle bir Eda Ece paylaşımı yaptı ki görenler şaşırdı.

Danilo Zanna paylaştı ortalığı kırdı geçti!

Yayınlandığı günlerde büyük bir ilgiyle takip edilen Masterchef programındaki juri üyelerinden Danilo Zanna sempatik tavırlarıyla herkesin dikkatini çekiyor. İtalya'da dünyaya gelen Danilo Şef hem aşkı hem de şöhreti Türkiye'de yakaladı. Tam bir Türkiye aşığı olduğunu söyleyen Danilo Zanna, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Önceki gün yaptığı Eda Ece paylaşımı ise kısa sürede olay yarattı. İkilinin değişimi hayrete düşüren cinsten. İşte Danilo Zanna'nın o paylaşımı...

Onun için her şey atv ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu programıyla başladı.

Sonrasında ise tam anlamıyla şöhreti ve aşkı Türkiye'de buldu.

Masterchef'in jürilerinden olan İtalyan Danilo Zanna hepimizin çok sevdiği bir isim haline geldi! kendine has kırık Türkçesi ve programda yarışmacılara verdiği tepkilerle kendinden sıkça söz ettiriyor.

Instagram'da, eski rol arkadaşı Eda Ece ile bir fotoğraf paylaşarak eski günleri yad etti.

2016 yılında Görümce filminde ilk kez profesyonel olarak rol alma şansını yakaladı. Filmde "Francesco" karakterine hayat veren Danilo Zanna'nın oyunculuğu da çok sevildi. Görümce filminde, aşkının peşinde İtalya'dan İstanbul'a gelen bir karakteri canlandırması onun için çok da zor olmamış. Aynı filmde "Deniz" karakterini canlandıran Eda Ece ile de burada tanışıp arkadaş olmuşlar.

Danilo Şefimiz, bugün Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla eski günleri andı. Görümce filminde beraber rol aldığı Eda Ece ile 4 sene önce sette çekilen bir fotoğrafı "Ooo ne buldum!" notuyla paylaşan Danilo, gönderiye Eda Ece'yi de etiketlemeyi ihmal etmedi.

DANİLO ZANNA KİMDİR?

Danilo Zanna, 1982 yılında İtalya'da dünyaya geldi. Aileden gelen aşçılık yeteneğiyle belli bir süre sadece İtalyan mutfağı ile ilgilenen Zanna, amcasının hastalanması ile birlikte bir süre Londra'da kaldı ve farklı mutfaklarla çalışmaya başladı.

Bir hafta sonu için İstanbul'a tatile geldiği sırada eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştı ve dünya evine girdi. Türkiye'de yaşamaya karar verdikten sonra İtalyan ve Türk mutfağından oluşan bir restoran açtı.

TV ekranlarına çıkmaya başlaması ile tanımaya başlayan Danilo Zanna, "İtalyan İşi", "Elin Oğlu" gibi programların yanı sıra Gupse Özay'ın "Görümce" isimli sinema filminde rol aldı.

Son olarak MasterChef yarışmasında jüri üyesi olması ile popülerliği artan İtalyan Şef, "Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi" adlı tek kişilik gösteriye de imza attı.

DANİLO ZANNA'NIN EŞİ KİMDİR?

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlenmiştir. Tuğçe Demirbilek Giresunludur. Danilo Zanna, bir çocuk babasıdır. Zanna, verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı:

"Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye'ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay'a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin'in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul'da yaşamaya devam ettik"