Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.11.2020 17:39
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.11.2020 09:19
ABONE OL

'de her şeyi altüst edecek ayrılık senaryoyu baştan yazdıracak! Onu Hercai'de son kez izleyeceğiz...

'de senaryoyu sil baştan yazdıracak ayrılık... Cuma akşamının tartışmasız lideri Hercai yeni sezon yeni bölümleriyle de gümbür gümbür. Kadrosunda , , Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Oya Unustası, Macit Sonkan gibi oyuncuları bulunduran Hercai her cuma akşamı yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Miran ve Reyyan'ın büyük aşkı etrafında şekillenden hikayede yeni sezonda flaş bir ayrılık yaşanacak. Öyle ki o karakteri ve o oyuncuyu Hercai'de son kez izleyecek olabiliriz.

Hercai'de her şeyi altüst edecek ayrılık!

Hercai'de her şeyi altüst edecek ayrılık senaryoyu baştan yazdıracak! Onu Hercai'de son kez izleyeceğiz... 3 sezondur cuma akşamlarına imzasını atan Hercai bu başarısını sürdürmeye ve yurt dışına da taşımaya devam ediyor. Akın Akınözü ve Ebru Şahin'i de şöhrete taşıyan dizi de her yeni bölümde neler olacağı merakla beklenirken sosyal medyada flaş bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre flaş bir isim Hercai'ye veda ediyor. İşte o haberin detayları...

Doğan Bayraktar artık dizide yer almayacak.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin flaş ismi Aslan Aslanbey karakterini son kez izleyeceğiz.

Ancak henüz bu ayrılığa dair resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan yakışıklı oyuncu Doğan Bayraktar kısa sürede izleyicinin kalbini çaldı desek yanlış olmaz. Özellikle Akın Akınözü ile olan benzerliğiyle dikkat çeken Doğan Bayraktar kimdir gelin bir yakından bakalım.

DOĞAN BAYRAKTAR KİMDİR?

Doğan Bayraktar, 8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Nişantaşı Üniversitesi'nde Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri bölümü öğrencisidir. Üniversite eğitimini sırasında Erkan Özerman'ın düzenlediği 2015 yılında Best Model of Turkey adlı modellik yarışmasına katılan Doğan Bayraktar, Second Runner seçilmiştir.

Yarışmanın tanıtım videosunda adını duyurmak için bu yarışmaya katıldığını belirtmiş olan Doğan Bayraktar, bunun nedenini ise ilerde iyi bir oyuncu olmak istemesi olarak açıklamıştır.

Katıldığı Best Model of Turkey yarışmasından sonra oyuncu olma hayalini gerçekleştiren Doğan Bayraktar, Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisi kadrosunda yer almıştır.

Savaşçı dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşayan Doğan Bayraktar, Berk Oktay, Murat Serezli, Alican Albayrak, Fırat Albayram gibi oyuncularla birlikte rol aldığı Savaşçı adlı dizide Üstçavuş Selçuk Yenilmez karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.