Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.11.2020 15:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.11.2020 16:02
ABONE OL

: Azize tüm gerçekleri anlatıyor! ?

yayınlandı ve herkesi heyecanda bıraktı. ATV’nin reyting rekorları kıran dizisinde yine birbirinden heyecanlı sahneler izleyicileri ekrana kilitleyecek. de Azize ile Nasuh bir araya geliyor ve Azize tüm gerçekleri anlatıyor, Hazar’ın öldüğünü söylüyor. Peki Nasuh öğrendiği bu şoke eden gerçek karşısında ne yapacak? Gerçekten ? Diğer yandan vurulan Aslan Aslanbey’in akıbetinin ne olacağı da merak konusu. İşte 49.yeni bölümde yaşanacak olaylar….

Hercai 49. bölüm 2. fragmanı: Azize tüm gerçekleri anlatıyor!

Hercai 49. bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında yayınlanacak. Günlerdir beklenen ve yayınlanan fragmanlarıyla heyecanı daha da arttıran dizi izleyicileri ekrana kilitleyecek. Hazar Şadoğlu'nun ölüp ölmeyeceği merak edilen en önemli konulardan biri. Hercai yeni bölümde Azize ile Nasuh'un kozlarını paylaştığı anlar ise oldukça heyecan yaratacak. Diğer yandan Reyyan'ın hamilelik haberi ise bir umut ışığının daha haberci mi olacak? Hercai 49. bölüm 2. fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte yaşanacaklar…

HERCAİ 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

"Hamileyim, bebeğimiz olacak..."

Reyyan'a olan saplantılı aşkı nedeniyle onu kaçırmak isteyen Aslan, Hazar'ı vurmuş, son anda yetişen Mahfuz tarafından kendisi de vurulmuştur. Hazar'ı hayatta tutmak için var gücüyle çabalayan Reyyan ve Miran ise perişandır. Babasının Hazar olduğu bilgisini henüz sindiremeyen Miran şimdi bir de onu kaybetme ihtimaliyle karşı karşıyadır. Aslanbeyler, Füsun Aslanbey'in gelişiyle yeni düzene alışmaya çalışırken konağa gelen haber karşısında bir kez daha yıkılırlar. Azize ise artık sadece Şadoğulları'nı değil Füsun'u da karşısına alacaktır.

Babasının Miran'la ilgili planlarını öğrenen Cihan harekete geçerken Nasuh, Azat'a Azize hakkında öğrendiği her şeyi anlatır. İçinde bulundukları zor günlerden sevdalarına ve birbirlerine tutunarak, el ele geçmeye çalışan Reyyan ve Miran öğrendikleri büyük haber karşısında gözyaşlarına boğulurlar. Artık kaybedecek bir şeyi kalmadığını düşünen Azize ise Nasuh'u çiftliğe çağırır, bir yandan da korkunç planını gerçekleştirmek için Mahmut'a emir verir. Hazar ve Aslan yaşayacak mı? Reyyan ve Miran ne öğrendiler? Azize, Nasuh'la neden buluştu?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Füsun Aslanbey'in gelişi ve Miran'ın öz babasının Hazar olduğunu açıklaması; hem Aslanbeyler'in hem de Şadoğulları'nın hayatında bir bomba etkisi yaratır. Miran, Hazar'ın babası olduğu gerçeğini kabullenemezken Şadoğlu'nda da bu konuda çatlak sesler çıkmaya devam etmektedir. Ancak Reyyan her zamanki gibi Miran'ın yanında olup desteğini esirgemez.

      Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla eteğindeki bütün taşları döktüğü zannedilen Azize Aslanbey kaybedecek bir şeyi olmadığı için artık daha tehlikelidir ve ne olursa olsun Nasuh Şadoğlu'nun zamanında kendisine yaptıklarının hesabını soracaktır. Ancak Azize kendi intikamının peşinde koşarken burnunun dibinde yaşanan olayların farkında değildir. Aslan'ın en yakın dostuyla bile paylaşmadığı gizli planlarının büyük bir trajediye sebep olması an meselesidir. Miran hayatını allak bullak eden gerçeklerle yüzleşmeye çalışırken bu trajediye engel olabilecek midir? Yoksa Aslan her iki aileyi derinden sarsacak bir acı bırakıp çekip gidecek midir? Miran bir yandan hayatını sarsan sırrın getirdikleriyle mücadele ederken bir yandan da sevdiklerini korumak için Aslan'ın planlarına engel olmaya çalışacaktır…