Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 19.11.2020 18:57
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.11.2020 18:58
ABONE OL

Miadı doluyor kanal reyting kurbanı dizinin fişini çekti! Seyirciler ekran başında şoka şahit olacak

Cuma günlerinin heyecanla takip edilen yapımlarından birisi olan ile ilgili dikkat çeken bir karara imza atıldı. 'ın yapımını üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Halit Ergenç, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta, Aslı Enver ve Onur Saylak gibi ünlü isimlerin yer aldığı yarın akşam yayınlanacak olan 20. bölümüyle ekranlara veda edecek. İzleyiciler bu kararın ardından Babil dizisinin yerine 'de hangi dizinin yayınlanacağını merak etmeye başlasa da henüz yayıncı kuruluş tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Miadı doluyor kanal reyting kurbanı dizinin fişini çekti!

Miadı doluyor kanal reyting kurbanı dizinin fişini çekti. Seyirciler ekran başında şoka şahit olacak. Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisi bu hafta cuma günü saat 20.00'de 20. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Büyük bir heyecanla takip edilen ancak reytinglerde beklenileni veremeyen dizi için yayıncı kuruluş Star TV final kararı aldı. Kadrosunda Halit Ergenç, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta, Aslı Enver ve Onur Saylak gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi 20. bölümüyle ekranlara veda edecek. Alınan bu karar izleyicileri şaşırtırken cuma akşamları Star TV ekranlarında hangi dizinin izleyici karşısına çıkacağı ise merak konusu oluyor. İşte final bölümünde yaşanacaklar...

EKRANLARA VEDA EDİYOR

Ay Yapım'ın yapımcılığı üstlendiği Babil dizisinin 20. bölümde ekranlara veda ediyor. Dizinin son yayınlanan fragmanında "20 Bölüm Fragmanı - Final" ifadesi görüldü.

BABİL SON BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI?

İrfan, Deniz'in soruları karşısında iyice köşeye sıkışırken, Egemen Eda'yı velayet davasına ikna etmeye çalışıyor. Öğrendiği bir bilgi Ayşe'nin kalbini İrfan'a karşı yeniden ısıtırken, Süleyman'ın geldiği oyunla ilgili İlay'dan şüphelenmesi aralarında soğuk rüzgarlar estiriyor.

Özkan'ın güvenini kazanarak düşmanlarına karşı avantaj sağlayan İrfan, Egemen'den yediği son gol ile bitirici darbeyi vurmak için düğmeye basıyor.

İrfan, Eda ve Egemen'in evlilik kararıyla, Deniz'i kaybetmeye bir adım daha yaklaşırken; Süleyman İrfan'ı saf dışı bırakacak yeni bir oyun kuruyor. Ayşe; Hakan'a deşifre olmamak için zor bir seçim yaparken, İlay bir kez daha aklı ve kalbi arasında kalıyor.

İrfan ile Ayşe arasındaki çekim giderek artarken, Egemen Eda'yı, İrfan'sız bir dünyaya ikna etmeye çalışıyor. İrfan'ın hapisten çıktığını öğrenen İlay, yüzleşme korkusu yaşıyor.

Eda İrfan'ın hiç beklemediği bir hamle yapıyor. Deniz ile arasına giren herkesi karşısına alan İrfan, Süleyman ve Egemen'e bir kez daha meydan okuyor.

İrfan adaleti sağlamak için taktik değiştirirken, Deniz'in geleceği, Eda'yı Egemen'le bir hayat düşünmeye zorluyor.

Süleyman ve İlay'ın düğününün Kudret'in gövde gösterisiyle kesilmesi tansiyonu yükseltirken, Ayşe'nin İrfan'la ilişkisi biraz daha derinleşiyor.