Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 09.11.2020 08:51
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.11.2020 08:51
ABONE OL

EDHO'da büyük komplo! Silahlar çekildi ölüm var! Şoke eden olay! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. fragmanı izle!

Salı akşamları heyecanla anbean takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler izleyicileri heyecanlandırdı. Son sahnede Yaman Korkmaz ve adamları Yavuz'u takipte olan Behzat'ın arabasını taradı. Hızır, her şeye rağmen yere göğe sığdıramadığı Alparslan'ın yaşamını garantiye alabilmek için düşmanıyla aynı çatı altında bulup anlaşmaya varırken, Alparslan da yoğun bir intikam duygusu beslediği Korkmazlar'ın mekanına baskın girişimi gerçekleştirirmesinin akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171.bölüm fragmanı yayında mı? Faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Korkmazlar'ın Çakırbeyli üyesi Behzat'ın aracına komplo düzenleyerek mermi sıkmasının sahne olduğu diziye dair en yeni gelişmeler...

EDHO'da büyük komplo! Silahlar çekildi ölüm var! Şoke eden olay!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. yeni bölüm fragmanı izleme linki haberimizde yer alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Planlı ve temkinli bir biçimde Hızır Çakırbeyli'yi etkisi altına alıp deyim yerindeyse parmağında oynatmak isteyen Bahar'da ise aldığı uyarı ve tehdide boyun eğecek göz yoktur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın geçen hafta yayınlanan bölümünde Behzat'a hain bir pusu kuruldu. Yaman Korkmaz'ın adamları Behzat Façalı'ya arabada pusu kurdu. Yaşanan bu gelişmenin ardından Emir Benderlioğlu'nun diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Yeni bölüm fragmanında kardeşinin acısını kaldıramayan Haşmet Façalı'nın Korkmazların evini basarak tek tek hepsinin peşine düştüğü görülüyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 171.BÖLÜM FRAGMANI EKRANDA!

Zengin oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu ve Ozan Akbaba gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin yer aldığı ve Salı akşamı heyecan ve gerilim yüklü sahneleriyle dizi severleri ağırlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171.bölüm fragmanı yayına girdi.

EMİR BENDERLİOĞLU EDHO'DAN AYRILDI MI?

İki sezondur Behzat karakterine hayat veren Emir Benderlioğlu'nun Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılıp ayrılmadığı yeni bölümde belli olacak.

EMİR BENDERLİOĞLU KİMDİR?

Emir Benderlioğlu 28 Ekim 1979'da Ankara'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni bitirdi.Önce Heykel okuyan oyuncu daha sonra Grafik Bölümüne geçti, daha sonra TRT tanıtım koordinatörü olarak çalıştı. Ankara'da Alper Çağlar ile tanıştı ve daha sonra Alper Çağlar'ın yönetiminde pek çok filmde oynadı. Çağlar'ın filmlerindeki performansıyla beğeni toplayan oyuncu Harika Uygur casting ajansına kaydoldu ve İstanbul'a yerleşti.

Ademin Trenleri adlı filmdeki karakterlerden biri olan Bekir karakterini canlandırdı. Daha sonra da Sessiz Fırtına adlı dizide İbrahim karakterini canlandırdı. 2008 yılında da Med Yapım dizisi olan Dedektif Biraderler'de başrol oyuncusu olarak Savaş karakterini canlandırdı. Şimdi ise Kavak Yelleri'nde Mine'nin sevgilisi Burak karakteri ile karşımıza çıkan Emir Benderlioğlu fotoğrafçılıkla da yakından ilgilenmektedir. Animasyon, 3D grafik gibi konulardaki yarışmalarda da ödüller kazanmıştır.

Ayrıca yakın zaman önce yakın arkadaşı Işın Karaca, Ferdi Kurtuldu ve Eda Ertürk'le İstanbul Cihangir Akyol sokakta Cafe Benderli isminde bir cafe açmıştır. 2010'un Ocak ayında vizyona giren Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde adlı komedi filminde Durul karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 2009'da ise TRT 1'de yayınlanan Ayrılık adlı dizide Eytan karakterini canlandırdı. 06.07.2010'da ise kendisi gibi oyuncu olan Ceren Şekerci ile evlendi. 2010'un Ağustos ayında Fox'ta yayınlanan Keskin Bıçak dizisinde başrol karakterlerinden biri olan Çetin'i canlandırdı. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Behzat Façalı karakterini canlandırmaktadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Seni masada görmek istiyoruz!"

Hızır Çakırbeyli, canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan için hayatta kalması için Yaman Korkmaz'la el sıkışmaya hazırdır. Yaman Korkmaz'ı masaya davet eden Hızır Reis'in aile içindeki gerilimleri de devam etmektedir.

Evi terk eden Hızır Reis, yerleştiği otelde Bahar Sincanlı'nın markajına takılır. Bahar'ın sinsi planlarının farkında olan Ceylan Çakırbeyli ise Bahar'ın karşısına dikilir.

Emin adımlarla Hızır Reis'i avucunun içine almak üzere planlar yapan Bahar, çocukluk arkadaşı Ömür'ü de bir bilinmeze iter. Bahar yüzünden eşi İlyas'la arası açılan Ömür, evi ve İlyas'ı terk etmeye hazırdır.

Amcasının masasından ve evinden kovulduktan sonra kendi yolunu çizen Alpaslan, Yaman Korkmaz'la mücadeleden kaçacak değildir. Korkmazların tek tek mekanlarını basarak sonunda Yaman Korkmaz'ı köşeye sıkıştırır. Yaman'ın babası Hamdi Korkmaz'ı eline geçiren Alpaslan, amcalarının hayatı ve mücadelesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.

YAMAN KORKMAZ, HAŞMET FAÇALI'NIN EVİNE GİDİYOR

Façalı'nın evine giden Yaman Korkmaz, tehditlerini havada savurur. Hızır Reis ise düşmanın sinsi planlarına karşı kendi planlarını devreye sokmaya hazırdır.

EDHO OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Yayınlandığı günlerde izleyicileri ekranlara kilitleyen dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde:

Oktay Kaynarca

Sanem Çelik

Yunus Emre Yıldırımer

Ozan Akbaba

Sabina Toziya

Kenan Çoban

Turgay Tanülkü

Yalçın Hafızoğlu

Hakan Karsak

Ceren Benderlioğlu

Sevil Akı Saner

Ali Sürmeli

Emir Benderlioğlu

Selin Işık

Tevfik Erman Kutlu

Hüseyin Avni Danyal

Turgut Tunçalp

Şener Savaş