Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Magazin
  • 27.10.2020 10:29
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2020 10:29
ABONE OL

? , ?

Gündemde sabah saatlerinden bu yana ? Sorusunun yanıtı araştırılıyor. Bugün programına konuk olan ’n hayatı oldukça merak edildi ve izleyiciler arama motorları üzerinden sıkça araştırmalara başladı. Peki güzel sesiyle izleyicilere keyifli anlar yaşatan , ?

Elif Buse Doğan kimdir?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'a konuk olan kişiler yakından takip ediliyor ve hayatlarına dair bilgiler de sık sık araştırılıyor. Bugünkü konukları ise Elif Buse Doğan oldu ve çok tanınmadığı için izleyiciler hayatı hakkkındaki ayrıntıları merak ederek arama motorları üzerinden sorgulamaya başladı. İşte sıkça sorgulanan Elif Buse Doğan kaç yaşında, şarkıları neler? Sorusunun yanıtı…

ELİF BUSE DOĞAN KİMDİR?

1993 yılında dünyaya gelen Elif Buse Doğan, Kocaeli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamlayan Elif Buse Doğan, müzik hayatına ilk olarak 2000 yılında dedesinden öğrendiği bağlama ile başladı. İlköğretim eğitimi esnasında Kocaeli'de ilköğretimler arasında yapılan ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında 1. oldu.

2008 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarından mezun oldu. Elif Buse Doğan, üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nı birincilikle bitirmiştir. Yüksek Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nda yapan Elif Buse Doğan, TRT İstanbul Radyosu Yurttan Sesler korosuyla bir çok konsere katıldı.

Elif Buse Doğan, bir süre TRT MÜZİK'te her hafta canlı yayınlanan AŞK İÇİN isimli müzik eğlence programı hazırlayıp sundu.(2016-2017)

''ELİF ZAMANI'' isimli ikinci solo albüm çalışmasını 23 Şubat 2018'de çıkaran Doğan, TRT Müzik'te her hafta yayınlanan 'NEFESTEN SESE' isimli müzik eğlence programını Serkan Çağrı ile beraber sunuyor.