Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.10.2020 18:31
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.10.2020 18:32
ABONE OL

? !

Haftanın ilk gününde ? Sorusunun yanıtı açıklandı. Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu’nun oturduğu ’da en yüksek ve en düşük puanları hangi yarışmacılar aldı? Cuma günü haftanın finalinde elenen yarışmacının yerine yeni biri geldi ve heyecan kaldığı yerden devam etti. İşte

Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

TV8'de hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan Doya Doya Moda'da 42 beden ve üstü yarışmacılar modaya bakış açılarını yansıtıyor. Yeni haftanın ilk gününde jüri üyeleri eleştirilerini yaptı ve puanlarını verdi. Peki günün en yüksek puanını kim aldı? Hem heyecanlı, hem keyifli hem de gergin anların yaşandığı Doya Doya Moda'da neler yaşandı? İşte 26 Ekim Pazartesi Doya Doya Moda puan durumu…

26 EKİM PAZARTESİ DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

Yeni yarışmacı Aleyna:10
Sabiha:7
Rümeysa:4
Tuğçe:7
Özde:14
Rabia:13
Birben:11

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın birincisi olan isim Doya Doya Moda 98 puan ile Tuğçe oldu ve altın kolye ve bilekliğin sahibi oldu.

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da bu hafta eleme potasına Rümeysa, Rabia ve Dilara girdi. Kemal Doğulu elenen ismin Nazlı olduğunu açıkladı.

DOYA DOYA MODA BİRBEN KİMDİR?

Dilan Birben çoşkun 1.74 boyunca ve 24 yaşında. Aslen İzmirli olan ve orada yaşayan Birben Coşkun, işletmecilik yapıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu. İşletmecilik yapan ve organizasyonla işleriyle ilgilenen genç yarışmacı, aynı zmaanda butik bir pastane sahibi. Doya Doya Moda tanıtımında kendisini tanıtan yarışmacı, "Benim için moda, insanın kendini ve vücudunu en iyi şekilde tanıyıp ifade edebilmesidir. Benim için olmazsa olmaz parçalar basenlerimi kapatan uzun ceketler" dedi.

RÜMEYSA BUYURAN KİMDİR?

Doya Doya Moda'nın 2. sezon yarışmacılarından Rümeysa Buyuran, 22 yaşında aslen Rizeli, 1.68 boyunda 95 kilo 46 beden. Tarzına çok güvendiğini söyleyen yarışmacı, "Bulunduğum yerde dikkat çekmeyi severim. Çünkü kendime güveniyorum. Herkes bana baksın istiyorum. Rakiplerim tabii ki benden korkmalı" dedi.