Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 26.10.2020 16:05
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.10.2020 23:21
ABONE OL

'im hoş geldin! 31. bölüm 2. fragmanında Ertuğrul Bey'den zehir zemberek ikaz

Çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam dizisinde bu hafta heyecan dolu gelişmeler peşi sıra yaşanacak. ATV ekranlarında yayınlanan nda Ertuğrul Bey'in 'e "Beni zor durumda bıraktın Osman. Eğer suçluysa gereğini yapacağımı bilmez misin?" şeklinde bir ikazda bulunduğu görülüyor. Ayrıca fragmanda izleyicileri sevindiren bir gelişme meydana geliyor. Üç bölümdür gelmesi beklenen nihayet geri dönüyor. Şimdi izleyiciler bu hafta neler yaşanacağını merak etmeye başladı.

Kuruluş Osman 31. bölüm fragmanında olay olacak gelişme!

Kuruluş Osman 31. bölüm fragmanında olay olacak gelişme bu hafta izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde üç bölümdür heyecanla beklenen Nurettin Sönmez'in canlandırdığı Bamsı Bey karakteri obaya geri dönüyor. Bamsı Bey'in geri dönmesi izleyicilerde büyük bir heyecan yarattı. Bugün ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman 31. bölüm 2. fragmanında Ertuğrul Bey, Osman Bey'e zehir zemberek ikazlarda bulunuyor. Osman Bey'in Ertuğrul Bey'e sarf ettiği "Sen Ertuğrul Bey misin?" sözleri izleyenlerin dikkatini çekiyor. Çarşamba günü saat 20.00'de izleyicisiyle buluşacak dizide yaşanan gelişmelerle heyecan doruklara çıkacak.

KURULUŞ OSMAN 30. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Öyle bir ordu olacak ki, tüm cihana Türk İslam nizamı getirecek!"

Osman Bey uzun zamandır hasretini çektiği babası Ertuğrul Bey'le nihayet kavuşuyor.

OSMAN VE SAVCI'NIN KAVGASI

Osman Bey, kendisini tuzağa düşüren Kuzgun'un izini sürerek bu planın arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken, obada kontrolü ele almaya çalışan ağabeyi Savcı Bey'le karşı karşıya gelir.

YAVLAK ARSLAN'IN YENİ PLANI

'Uçan Ateş'in Türklerin eline geçtiğini öğrenen Nikola yeni bir ordu kurmak için tedbirler alırken; Yavlak Arslan, Geyhatu ve Moğollar'ı Osman Bey'in üzerine çekecek planını uygulamaya koyar.

   OSMAN VE ERTUĞRUL BEY BULUŞMASI

   Osman Bey ve Ertuğrul Bey buluşmasında neler yaşanacak? Savcı Bey'in gelişi beylik mücadelesine nasıl etki edecek?

   GEYHATU GELİYOR

   Söğüt'teki veba salgını uç bölgesini nasıl etkileyecek? Nikola ve Flatyos'un planı ne? Yavlak Arslan'ın planı işleyecek mi? Geyhatu'nun uç bölgesine gelişi, dengeleri nasıl değiştirecek?

   KURULUŞ OSMAN 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

   "Pusatımızın erişemediği yerde aklımızla iş göreceğiz!"

   Sezona zirvede başlayan ve ilk bölümüyle çok konuşulan rekortmen dizi Kuruluş Osman'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kuruluş Osman'ın 29'uncu bölümünde, Osman Bey kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için mücadele ediyor.

     Babasıyla buluşmak üzere Kayı Obası'ndan ayrılan Osman Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için mücadele ederken; uç bölgesindeki faaliyetlerine başlayan Nikola ve Flatyos, Kayı Obası'na geliyor.

     Savcı Bey'in obaya gelişi heyecan yaratırken, Osman Bey'in akıbetinin belirsizliği Bala Hatun'u endişeye sürüklüyor. Osman Bey ölümcül tuzaktan kurtulabilecek mi?

     Kayı Obası'na gelen Nikola ve Flatyos'un planı ne? Ertuğrul Bey, oğlunu bulabilmek için nasıl bir hamle yapacak? Savcı Bey, kardeşi Osman Bey'in kayıp olduğunu öğrenince nasıl hareket edecek? Bala Hatun, Ertuğrul Bey'e kendini kabul ettirebilecek mi?