Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 01.10.2020 18:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.10.2020 18:38
ABONE OL

belli oldu! !

Her gün merakla beklenilen belli oldu. Haftanın finalinden bir gün önce günün en yüksek ve en düşük puanları verildi. TV8’in sevilen büyük beden stil yarışmasında puanlar nasıl şekillendi? Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu’nun oturduğu yarışmada neler yaşandı? İşte

Doya Doya Moda günün birincisi belli oldu!

Doya Doya Moda'da 42 beden ve üstü yarışmacılar modaya bakış açısını yansıtıyor. Günün konseptine göre giyinen yarışmacılara jüri üyeleri tarafından puanlar veriliyor. Günlük puanlamalar haftanın finalini de yakından etkiliyor. Peki Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü gününde puan durumu nasıl şekillendi? Doya Doya Moda günün birincisi belli oldu. 1 Ekim Perşembe Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

1 EKİM ÇARŞAMBA DOYA DOYA MODA PUANLAMASI

Yeni yarışmacı Aslı: 20
Zeynep: 5
Birben: 20
Sabiha: 20
Rabia: 11
Özde: 20
Rümeysa: 20

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın birincisi olan isim 94 puan ile Doya Doya Moda Rabia oldu ve altın kolyeyi ve bilekliği taktı.

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da bu hafta eleme potasına Rümeysa, Zeynep ve Nur girdi. Potadan kurtulan ilk isim Rümeysa oldu. Kemal Doğulu elenen ismin Nur İşlek olduğunu açıkladı.

DOYA DOYA MODA SABİHA KİMDİR?

Doya Doya Moda 2. Sezon yarışmacılarından Sabiha Rümeysa Küçükislamoğlu, 1996 yılında dünyaya geldi. Yarışmaya İstanbul'dan katılan ancak aslen Rizeli olan Rümeysa, çiğ köfte dükkanı işletiyor.
Sabiha Rümeysa Küçükislamoğlu, daha önce evlenip boşanmış ve bu evlilikten bir çocuğu var.
Yaşadıkları nedeniyle zaman zaman duygusal anlar yaşayan Sabiha, 'Erkek arkadaş ile ilk buluşma' konseptinde duygusal anlar yaşamış ve şunları söylemişti. "Eşimden çok kısa bir süre önce ayrıldım, bekar bir anneyim. Kötü bir şekilde ayrılmadık, sadece anlaşamıyorduk. Bitirmenin en doğrusu olduğuna karar verdik. Yarışmaya çocuğum için katıldım, tek başıma annelik nasıl yaparım, bunu göstermek için yarışmaya katıldım"