Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.09.2020 21:01
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.10.2020 19:26
ABONE OL

28. bölüm 2. fragmanıyla tarihi belli oldu! Kayı Obası'nda...

Çarşamba günlerinin en çok izlenen yapımı 2. sezona bomba bir giriş yapmaya hazırlanıyor. İzleyicilerin dizinin ilk sezonundan itibaren kadroya dahil olmasını istediği Kayı Obası'na geri dönüyor ve oba halkı tarafından heyecanla karşılanıyor. Bu akşam ATV ekranlarında yayınlanan yla dizinin yayın tarihi de belli oldu. Fragmanda özellikle savaş sahneleri dikkat çekerken izleyiciler yeni bölümü heyecanla bekliyor.

Kuruluş Osman yeni sezon tarihi belli oldu!

Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Bey hasreti nihayet sona eriyor. Dizinin bu akşam ATV ekranlarında yayınlanan fragmanında 28. bölümün 7 Ekim Çarşamba günü saat 20.00'de izleyici karşısında olacağı bilgisi paylaşıldı. Ayrıca Ertuğrul Bey Kayı Obası'na gelmesi izleyicilerde büyük bir heyecan uyandırdı. İşte Kuruluş Osman 28. bölüm 2. fragmanında yaşanacaklar...

KURULUŞ OSMAN YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kuruluş Osman'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair yayıncı kuruluş ATV'den açıklama yapıldı. Dizinin 7 Ekim Çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşacağı bilgisi paylaşıldı.

PEK ÇOK İSİM KATILDI

Tanıtımda ayrıca ikinci sezon afişinde de yer alan, Türk kültürünün güçlü simgeleri at, kurt ve şahinin de yer alması dikkat çekti.

İkinci sezon çekimlerine tüm hızıyla devam eden 'Kuruluş Osman', kadrosuna kattığı Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan, Seçkin Özdemir, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Umut Karadağ, Bahtiyar Engin ve Seray Kaya gibi isimlerle gündem olmuştu.

Kuruluş Osman'a şu ana kadar Cüneyt Arkın, Erkan Avcı, Seçkin Özdemir, Kanbolat Görkem Arslan, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Umut Karadağ, Bahtiyar Engin ve Seray Kaya katıldı.

İKİNCİ SEZON AFİŞİ BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Kuruluş Osman'ın ikinci sezon afişi, sosyal medyada kısa sürede on binlerce yorum ve beğeni alarak en çok konuşulan konulardan biri haline geldi.

Osman Bey rolüyle milyonların gönlüne taht kuran yıldız oyuncu Burak Özçivit'in yeni imajıyla ilk kez görücüye çıktığı afişte, Türk kültürünün güçlü simgelerinin yer alması dikkat çekti. Özçivit'in kısalan saçları ve sakalıyla birlikte değişen imajı, oyuncunun Türkiye ve dünyadaki hayranları tarafından beğeniyle karşılanırken, yeni sezona dair beklentiyi de artırdı.

İlk sezonun finalinde Kulucahisar Kalesi'ni fetheden Osman Bey'in yeni hedefleri de dizinin hayranları arasında merak konusu oldu. Seyirciden büyük ilgi gören ve reyting rekorları kıran ilk sezonunun ardından ikinci sezon çekimlerine tüm hızıyla devam eden 'Kuruluş Osman', kadrosuna katılan yeni oyuncularla da adından söz ettiriyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', yeni sezonda da atv ekranlarında çarşamba akşamına damgasını vurmaya devam edecek.

CÜNEYT ARKIN KURULUŞ OSMAN'A KATILDI

İkinci sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren 'Kuruluş Osman'ın kadrosuna efsanevi oyuncu Cüneyt Arkın katılıyor. Cüneyt Arkın'ın Aksaçlıların reisini canlandıracağı iddia ediliyor.

Dizinin yapımcılığının yanı sıra, proje tasarım ve senaryosunu da üstlenen Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla efsanevi aktörün 'Kuruluş Osman' kadrosuna katıldığını "Niye çok seviliyor? Niye herkesin kahramanı? Çünkü gönlüyle konuşuyor. Gönlüyle bakıyor. Bu güzel gönülle yeni sezonu ve karakterini konuştuk. Hoş geldin Cüneyt Arkın" sözleriyle açıkladı.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi'ni koyan Osman Bey, Kayı Obası Alpleri ile birlikte kaleyi ele geçirip Sofia'yı alt etmek üzere için plan kurup harekete geçiyor. Osman Bey, Sofia'nın kara şövalelerini nasıl alt edecek? Osman Bey ve Kayılar, Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirebilecek mi?

Osman Bey, nihayet Sofia'ya ihanetinin bedelini ödetecek mi? Osman Bey'in bu hamlesi uç bölgesinde nasıl bir tepkiyle karşılanacak? Aygül, Hazal Hatun'dan intikamını alacak mı?