Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 29.09.2020 18:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.09.2020 18:38
ABONE OL

Sen Anlat Karadeniz'in yıldız ismi oluyor! Yeni sezondaki adresi...

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir Kaleli karakterine üç sezon boyunca hayat veren Ulaş Tuna Astepe izleyiciler tarafından çok sevilen isimlerden birisi olmuştu. Yakın bir zamanda TRT 1 ekranlarında macerasına başlayacak olan Barbaros dizisinin hazırlıkları sürüyor. Ulaş Tuna Astepe'nin yeni sezonda Barbaros dizisinde yer alacağı ve dizide 'yı canlandıracağı konuşulmaya başlandı. Bilindiği üzere Oruç Reis karakteri için Engin Altan Düzyatan ile anlaşılmıştı.

Sen Anlat Karadeniz'in yıldız ismi o diziyle dönüyor!

Ulaş Tuna Astepe, Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Tahir Kaleli karakteriyle gönüllere taht kurmuştu. Ünlü oyuncunun yeni sezonda TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Barbaros dizisiyle anlaştığı konuşulmaya başlandı. Engin Altan Düzyatan'ın Oruç Reis karakterine hayat vereceği dizide Ulaş Tuna Astepe Barbaros Hayrettin Paşa'yı canlandıracak.

ULAŞ TUNA ASTEPE BARBAROS HAYRETTİN PAŞA OLARAK DÖNÜYOR

Ulaş Tuna Astepe'nin yeni sezonda Barbaros dizisinde yer alacağı ve dizide Barbaros Hayrettin Paşa'yı canlandıracağı konuşulmaya başlandı. Bilindiği üzere Oruç Reis karakteri için Engin Altan Düzyatan ile anlaşılmıştı.

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR?

Ulaş Tuna Astepe 5 Mayıs 1988'de İzmit'te dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini İzmit'te tamamladıktan sonra İstanbul Lisesi'nde yatılı olarak okudu. Yükseköğrenimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde yaptı.

2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yapan Astepe, ardından tiyatro ve televizyon projelerinde yer almaya başladı. Karadayı dizisinde Orhan, Analar ve Anneler dizisinde Mustafa, Rüya adlı dizide Alaz, Sen Anlat Karadeniz'de Tahir karakterini canlandırdı.

Berkun Oya'nın yazıp yönettiği Bayrak ve Babamın Cesetleri, Sami Berat Marçalı'nın sahnelediği Cam Yapraklar oyunlarında rol aldı.

Emre Yeksan'ın yönettiği Körfez filminde Selim karakterini canlandıran Astepe, ayrıca Üniversiteli, Zayiat, Meşakkat ve Karısı, Balık Havuzu adlı kısa filmlerde de yer almıştır.

ULAŞ TUNA ASTEPE DİZİ VE FİLMLERİ

Üniversiteli - 2010 (kısa film)

Bayrak - 2011 (tiyatro)

Cam Yapraklar - 2012 (tiyatro)

Karadayı - 2012

Babamın Cesetleri - 2013 (tiyatro)

Meşakkat ve Karısı - 2013 (kısa film)

Zayiat - 2013 (kısa film)

Analar ve Anneler - 2015

Balık Havuzu - 2015 (kısa film)

Körfez - 2016 (sinema filmi)

Rüya - 2017

Sen Anlat Karadeniz - 2018