Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 19.09.2020 15:37
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 19.09.2020 15:37
ABONE OL

Eşkıya'ya katılsın sözleri heyecanı arşa çıkardı! Çakır ile karşılaşırsa...

ATV ekranlarında beş sezonu başarıyla geçiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Sosyal medya platformları üzerinden yapılan yorumlarda 'ı canlandıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a katılsın sözleri heyecan yarattı. Bilindiği üzere 2003'te başlayan Kurtlar Vadisi dizisinin ilk sezonunda Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) ve Süleyman Çakır'ın () dostlukları izleyici tarafından sevilerek takip edilmişti.

Polat Alemdar EDHO'ya katılsın sözleri heyecanı yarattı!

Her hafta salı günlerine damgasını vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu için heyecan doruklara çıktı. 6. yeni sezon için hazırlıklar sürerken dizinin sıkı takipçileri Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar karakteriyle nam salan Necati Şaşmaz'ın diziye gelmesini çok istediklerini belirtiyor. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi'nin ilk iki sezonunda Polat Alemdar ve Süleyman Çakır'ın dostluğu dillere destan olmuş ve iki karakter de çok sevilmişti. Şimdi izleyiciler Necati Şaşmaz'ın diziye katılıp katılmayacağını merak ediyor.

NECATİ ŞAŞMAZ EDHO'YA KATILACAK MI?

İzleyiciler Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar karakteriyle nam salan Necati Şaşmaz'ın diziye gelmesini istiyor. Ancak konu hakkında yapım şirketinden bir açıklama yapılmadı.

EDHO 6. SEZONDA MASAYA DAHLAN SÜRPRİZİ

Yeni sezonu bekleyen izleyiciler dizide sürekli adı geçen ancak henüz gözükmeyen Dahlan'ı Kurtlar Vadisi'nden bir ismin canlandırmasını istiyor. İzleyiciler özellikle Dahlan'ı Kurtlar Vadisi Pusu'ya İskender Büyük karakteriyle damgasını vuran Musa Uzunlar'ın ya da Ersoy Ulubey karakterini canlandıran Ümit Acar'ın oynaması yönünde talep de bulunuyor.

EDHO 6. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezonunun gelecek haftalarda başlaması bekleniyor. Ancak resmi tarih hakkında yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktır.

   EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

   "Bizim dostumuz yok!"

   Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır.

   FEYYAZ'IN HAİN PLANLARI

   Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

   KASAPLAR'DAN ÇAKIRBEYLİLER'E SUİKAST PLANI

   Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

   İLYAS VE BEHZAT KARŞI KARŞIYA

   Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

     FAÇALI VE ÇAKIRBEYLİ AİLELERİ NE YAPACAK?

     Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

     HAŞMET'İN BEHZAT'I DA KAYBETMESİ AN MESELESİ

     Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

     ATV'DEN 3 YENİ DİZİ!

     Sezon finalleriyle günlerce konuşulan atv dizileri; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova, Hercai ve günlük dizi Beni Bırakma izleyicilerin merakla beklediği yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

     Yeni sezonla beraber ekrana merhaba demeye hazırlanan üç yeni dizi; "Maria ile Mustafa, Akıncı ve Maraşlı" ise yıldız oyuncularıyla izleyicinin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

     Yaz ekranında izleyiciyle buluşan Gençliğim Eyvah ise yeni sezonda da atv ekranlarında yer almaya devam ediyor.