Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 18.09.2020 15:46
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.09.2020 16:00
ABONE OL

Kurtlar Vadisi, Ramo ve Söz dizisinde dillere destan olmuştu! Yeni sezondaki adresi...

İlk olarak 2011 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Süleyman Çakır'ın oğlu olarak karşımıza çıkan son olarak Söz ve Ramo dizisindeki performansıyla adından söz ettirmişti. Show TV ekranlarında ilk sezonuyla dikkatleri üzerine çeken Ramo dizisinde oynayan genç oyuncunun yeni adresinin belli olduğu iddia edildi. Görkem Sevindik'in yeni sezonda Kırmızı Kamyon adlı dizide rol alacağı söylentiler arasında yer aldı.

Ramo ve Söz dizisinin efsanesiydi! Yeni adresi...

Kurtlar Vadisi Pusu'da Süleyman Çakır'ın oğlu Pusat Çakır, Söz'de Keşanlı ve son olarak Ramo dizisinde Boz karakterine hayat veren Görkem Sevindik performansıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Ramo dizisinin 2. sezonunda yer almayan oyuncunun yeni sezonda hangi dizide yer alacağı merak ediliyor. Ortaya atılan son iddialara göre Görkem Sevindik'in Kırmızı Kamyon adlı dizide rol alacağı konuşulmaya başlandı.

GÖRKEM SEVİNDİK YENİ SEZONDA HANGİ DİZİDE OYNAYACAK?

Görkem Sevindik'in yeni sezonda Kırmızı Kamyon adlı dizide rol alacağı söylentiler arasında yer aldı. Ancak konu hakkında dizinin yapımcı şirketinden resmi bir açıklama yapılmadı.

GÖRKEM SEVİNDİK KİMDİR?

Görkem Sevindik, 17 Ekim 1986 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tamamlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yaşamıştır. Dizide Süleyman Çakır'ın oğlu Pusat Çakır'ı canlandırmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Pusat karakteri ile yaşayan Görkem Sevindik, Kalbim Seni Seçti, Söz ve Ramo gibi yapımlarda rol almıştır.

Emin Ersin Sevindik'in kardeşidir. Kardeşi de Görkem gibi oyuncudur.

Ödüller

2014 Magazin Gazetecileri Derneği, Umut Vaat Eden Oyuncu
2018 Türkiye Gençlik Ödülleri, En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu
2018 Ayaklıgazete Ödülleri, En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu

2018 Medya ve Sanat Ödülleri, En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu
2019 İstanbul Aydın Üniversitesi, En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Televizyon

2010-2016, Kurtlar Vadisi Pusu, Pusat Çakır
2017-2019, Söz (dizi), Üstçavuş Mücahit Serdengeçti(Keşanlı)
2020, Ramo (dizi), Boz