Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 17.09.2020 09:06
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.09.2020 09:06
ABONE OL

, ? ?

"Abartılacak bir şey yok, sadece 10 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı." açıklamaları üzerine gündemde en çok konuşulan isimler arasına girdi. Daha önce Miss Turkey birincisi olan Şevval Şahin, Survivor Marcus ile aşk yaşıyor. Corona virüs riskine rağmen partiler düzenleyen Şevval Şahin'in hayatına dair bilgileri derledik. Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, 1999 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini University Of East London'da alan Sevval Şahin, Fashion Marketing bölümünde eğitim görüyor.

Şevval Şahin kimdir?

Gündemde düşmeyen sorular arasında Şevval Şahin kimdir? Yer alıyor. Düzenlediği partide corona virüs testi pozitif çıkan kişiler olmasına rağmen ikinci bir parti düzenleyen ve şaşırtıcı açıklamalarda bulunan Şevval Şahin gündeme bomba gibi düştü. Peki Survivor Marcus'un sevgilisi Şevval Şahin kaç yaşında, nereli?

ŞEVVAL ŞAHİN KİMDİR?

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, 1999 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini University Of East London'da alan Sevval Şahin, Fashion Marketing bölümünde eğitim görüyor. Estetikli olması nedeniyle birinciliği çok tartışılan Şevval Şahin'in İngiltere'de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Şevval Şahin bir süredir lüks yaşam tarzıyla bilinen Yiğit Marcus Aral ile birliktelik yaşıyor.

YİĞİT MARCUS KİMDİR?

Asıl işi yazılım mühendisliği olan Yiğit Marcus Aral, ABD'de yaşamını sürdürüyor. Eğitimini ''University Of Miami''de tamamlayan Yiğit Marcus Aral, 2018 sezonunda Survivor'a katılmıştı.
Dünyaca ünlü model Lima, Survivor öncesi bir pozunu sosyal medyada, "Arkadaşım Yiğit Marcus Aral'a Survivor Türkiye'de iyi şanslar" notuyla paylaşarak Marcus'a destek olmuştu.