Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 17.09.2020 01:11
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.09.2020 01:17
ABONE OL

3. sezon ne zaman başlıyor? Çukurova'da hesapları darmadağın edecek kişi!

İlk üç sezonuyla perşembe akşamları heyecanla izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezonu için geri sayım başladı. Sezon finaliyle çok konuşulan ve bu sezon Furkan Palalı'nın dahil olduğu diziyle ilgili yayıncı kuruluş ATV'den bir açıklama yapılıp yapılmadığı izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. 3. sezon ne zaman başlıyor sorunun yanıtı belli oldu. Çukurova'da hesapları darmadağın edecek kişinin gelmesi işleri iyice çıkmaza sokacak.

Bir Zaman Çukurova 3. sezon ne zaman başlıyor?

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık gibi ünlü isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezonuna saatler kaldı. Geçen hafta dizinin yayınlanan yeni fragmanı izleyicileri heyecanlandırmıştı. Bu sezon Çukurova'ya ünlü oyuncu Furkan Palalı'da katıldı. Peki, Bir Zaman Çukurova 3. sezon ne zaman başlıyor? İşte o sorunun yanıtı...

Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni sezon fragmanı...

BİR ZAMAN ÇUKUROVA 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova, 17 Eylül Perşembe günü saat 20.00'de atv'de izleyicisiyle buluşacak.

FURKAN PALALI BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA!

Bir Zamanlar Çukurova'ya yeni bir isim transfer oldu. Dizinin üçüncü sezon sürprizlerinden biri olan Furkan Palalı; hikayeye 'Fikret Fekeli' olarak dahil oluyor. Yani Ali Rahmet Fekeli'nin hayatta olup olmadığını bile bilmediği yeğeni! Fikret Fekeli, birden Fekeli'nin de, Çukurova'nın hayatına dahil oluyor.

Cezaevinden çıkmış olsa da Demir'in gözündeki cezasını şimdi konakta çekmeye devam eden Züleyha, hala evlatlarına hasret! Demir, çocuklarını saklamaya da Züleyha'yı cezalandırmaya da devam ediyor! Demir'in, "Züleyha'nın evde hizmetli olarak kalması" emrine Hünkar bile karşı duramadı.

ZÜLEYHA, MÜJGAN'IN ÖLÜM TUZAĞINDAN SAĞ ÇIKACAK MI?

Gece çöpü çıkarmaya gittiğinde Müjgan'ın silahı ve kendisi için kurduğu darağacı ile burun buruna gelen Züleyha, ilmeği boynuna geçirecek mi? Müjgan, Yılmaz'la arasındaki en büyük engeli ortadan kaldırmak için katil olmayı göze alacak mı?

Hünkar, Züleyha'yı korumaya çalıştıkça öfkesi artan Demir, annesine son darbeyi vuracak. Hünkar, Demir'i torunlarını anneleriyle kavuşturmaya ikna etmeye çalışırken, anne-oğul arasındaki uçurum bir kat daha açılacak!

ÇUKUROVA'NIN HÜNKAR'I İLE ASSOLİST SEVDA'NIN ORTAK KADERİ

Torunlarını bulmak için attığı her adımda oğlunu biraz daha kaybeden Hünkar, tüm bu karmaşanın ortasında öyle biriyle karşılaşıyor ki gözlerinden adeta alev çıkıyor!

Hünkar Yaman'ın hiç ummadığı bir anda karşılaştığı Sevda Çağlayan, iki kadını da büyük bir savaşın eşiğine getiriyor. Çukurova'nın en güçlü hükümran kadını Hünkar ile İstanbul gazinolarının en büyük assolistlerinden Sevda'yı karşılaştıran ortak kader ne? Bu iki kadın hayatlarının en büyük savaşına girerken, Çukurova'da taş taş üstünde kalabilecek mi?

Hünkar, eşinin ihaneti ile ilk kez gerçek bir savaşa giriyor. Çünkü bu kez, aynı ihanetin bir tarafında oğlu var!

YILMAZ, BÜYÜK SIRRI ÖĞRENİYOR MU?

Yılmaz'ı kaybetmemek için katil olmayı göze alan Müjgan emeline ulaşabilecek mi?

Yılmaz, Züleyha'dan vazgeçip, yuvasına dönecek mi? Yoksa Yılmaz, Adnan'ın babası olduğunu öğrenip evladının peşine mi düşecek? İki sezondur merakla beklenen sorunun cevabı 3. sezonun başında nihayet ortaya çıkacak mı?

ÇUKUROVA'DA FEKELİ'Yİ SORAN YABANCI, HEYECAN YARATIYOR

Fekeli, Yılmaz'ı kaderine razı olmaya ikna etmeye çalışırken, bir yandan Behice'nin dostluğundan etkilenmeye devam eder. İki ailenin de bir an önce geçmişe sünger çekmesi için çaba sarf ederken, onu soran gençten haberi yoktur. Çarşıda ise Fekeli'yi soran genç ve yakışıklı adam merak konusu olmuştur. Esnaf, Fekeli'nin nerede olduğunu bilmeyen birinin olmasına şaşırır.