Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 08.08.2020 17:31
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 08.08.2020 17:31
ABONE OL

konusu nedir? kimdir?

konusu nedir? kimdir? Sinemaseverler televizyonda yayınlanan filmlerin oyuncuları ve konusunu merak ediyor. İzleyiciler filmler hakkında sorgulama yapıyor. Peki, Kin filmi oyuncuları kimdir? nedir?

Kin filmi konusu nedir? Kin filmi oyuncuları kimdir?

oyuncuları kimdir? nedir? Televizyon ekranlarında yayınlanan yerli ve yabancı filmler vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Sinemaseverler filmlerin konusu hakkında araştırma yapıyor. Sevilen çizgi roman karakterlerinden birisi olan Kin filmi konusu nedir? kimdir?

KİN FİLMİ KONUSU NEDİR?

12 yaşında Eli (Myles Truitt), bir gün hurdalıkta ne olduğu ve nasıl kullanıldığı hakkında hiçbir fikri olmadığı, bu dünyanın dışından gelmişe benzeyen bir silah bulup evine getirir. Üvey ağabeyi Jimmy (Jack Reynor) 6 yıl hapiste kaldıktan sonra yeni dönmüştür. O sırada Eli'ın üvey babası Hal'a (Dennis Quaid) yüklü miktarda borç vermiş mafya babası Taylor Bolek (James Franco) borcunu almak üzere gelir ve çıkan çatışma sonunda Hal'ı öldürür. Jimmy ve Eli canlarını zor kurtarıp evden kaçar, ancak Taylor peşlerine düşer. Hem acımasız mafya babasından, hem de FBI'dan uzak durmaya çalışan ikiliyi kurtarabilecek tek şey, ellerindeki gizemli silah olacaktır.

KİN FİLMİ OYUNCULARI KİMDİR?

Başrollerinde Myles Truitt, Jack Reynor, James Franco'nun yer aldığı 'KIN' filminin yönetmen koltuğunda ise; Jonathan Baker ve Josh Baker oturuyor.