Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 08.08.2020 15:41
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 08.08.2020 16:01
ABONE OL

EDHO 6. sezonda masaya Dahlan sürprizi! 'nin yıldız ismi gelsin sesleri yükseldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Nisan ayının son günlerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ekranlara erken veda ederek sezon finali yaptı. Sezon finali bölümünde yaşanan gelişmeler anbean takip edilirken Feyyaz ve Samuel'in hain planları Hızır, Tipi, Haşmet ve Tufan'ın kurduğu ortak plan sayesinde bozuldu. İlyas ve Behzat masada Samuel ve Feyyaz'ı öldürerek büyük bir tehditi sonlandırdı. Yeni sezonu bekleyen izleyiciler dizide sürekli adı geçen ancak henüz gözükmeyen Dahlan'ı 'nden bir ismin canlandırmasını istiyor.

EDHO 6. sezonda masaya Dahlan sürprizi!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 6. sezon heyecanı devam ederken izleyiciler bu sezon içerisinde adı sürekli geçen, talimatlar veren ve henüz ortaya çıkmayan Dahlan'ı kimin canlandıracağını merak ediyor. Diziyle ilgili yapılan yorumlarda özellikle Dahlan karakterini Kurtlar Vadisi Pusu'ya İskender Büyük karakteriyle damgasını vuran Musa Uzunlar'ın ya da Ersoy Ulubey karakterini canlandıran Ümit Acar'ın oynaması isteniyor.

EDHO 6. SEZONDA MASAYA DAHLAN SÜRPRİZİ

Yeni sezonu bekleyen izleyiciler dizide sürekli adı geçen ancak henüz gözükmeyen Dahlan'ı Kurtlar Vadisi'nden bir ismin canlandırmasını istiyor. İzleyiciler özellikle Dahlan'ı Kurtlar Vadisi Pusu'ya İskender Büyük karakteriyle damgasını vuran Musa Uzunlar'ın ya da Ersoy Ulubey karakterini canlandıran Ümit Acar'ın oynaması yönünde talep de bulunuyor.

EDHO 6. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezonunun eylül ayında başlaması bekleniyor. Ancak resmi tarih hakkında yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Bizim dostumuz yok!"

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır.

FEYYAZ'IN HAİN PLANLARI

Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

KASAPLAR'DAN ÇAKIRBEYLİLER'E SUİKAST PLANI

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

İLYAS VE BEHZAT KARŞI KARŞIYA

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

FAÇALI VE ÇAKIRBEYLİ AİLELERİ NE YAPACAK?

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

HAŞMET'İN BEHZAT'I DA KAYBETMESİ AN MESELESİ

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

ALİ SÜRMELİ KADROYA KATILDI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO) oyuncu kadrosuna son bölümlerde usta oyuncu Ali Sürmeli katıldı.

Sürmeli, canlandırdığı 'Doğan Baba' tiplemesiyle dikkatleri üzerine çekti. Sürmeli, Eşkıya'dan önce 'Kurtlar Vadisi Pusu'da Zaza Dayı karakteriyle seyirci karşısındaydı.